700 000 €
58 €/m²
Property 56994 photo 1
Property 56994 photo 2
Property 56994 photo 3
Property 56994 photo 4
Property 56994 photo 5
Property 56994 photo 6
Property 56994 photo 7
Property 56994 photo 8
Property 56994 photo 9
Property 56994 photo 10
Property 56994 photo 11
Property 56994 photo 12
Property 56994 photo 13
Property 56994 photo 14

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 3500 m
  • En yakın şehire uzaklık: 34 km
  • Havaalanına uzaklık: 35 km

Açıklama

Satılık Arsa 12000 metrekare Korfu’da. Şehir planının dışındadır . Mülk, güzel bir deniz, dağ manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
700 000 € 140 €/m²
  • Nesne kodu 37791
  • Metrekare 5000 m²
  • Denize uzaklık 100 m
Satılık
700 000 € 70 €/m²
  • Nesne kodu 32248
  • Metrekare 10000 m²
  • Denize uzaklık 5 m
Satılık
1 000 000 € 1754 €/m²
  • Nesne kodu 5989
  • Metrekare 570 m²
  • Denize uzaklık 290 m
Satılık
750 000 € 12 €/m²
  • Nesne kodu 40478
  • Metrekare 60000 m²
  • Denize uzaklık 5500 m
Satılık
1 000 000 € 240 €/m²
  • Nesne kodu 21075
  • Metrekare 4160 m²
  • Denize uzaklık 50 m
Satılık
900 000 € 12 €/m²
  • Nesne kodu 40794
  • Metrekare 72000 m²
  • Denize uzaklık 5500 m
Satılık
600 000 € 49 €/m²
  • Nesne kodu 40795
  • Metrekare 12044 m²
  • Denize uzaklık 5500 m
Satılık
650 000 € 550 000 € 54 €/m²
  • Nesne kodu 29407
  • Metrekare 10025 m²
  • Denize uzaklık 350 m
Satılık
930 000 € 62 €/m²
  • Nesne kodu 4536
  • Metrekare 15000 m²
  • Denize uzaklık 1500 m
Satılık
860 000 € 156 €/m²
  • Nesne kodu 17952
  • Metrekare 5500 m²
  • Denize uzaklık 1200 m

Bülten aboneliği