Şirket hakkında
Hakkımızda
Şirket albümü
Ekibimiz
+30 2310 591 431
Güvenlik Sistemi Kurulumu
Satılık - Arsa 4450 m² Korfu’da
Yunanistan
İyon Adaları
Korfu
Korfu
540 000 €
121 €/m²
Nesne kodu
24098
Satılık, Kiralık
Satılık
Tip
Arsa
Arazi büyüklüğü
4450 m²
Bölge
Korfu
Location
İyon Adaları (Yunanistan) | Korfu (Korfu (idari bölge))
Ayrıntılar
Denize mesafe:
1000 m
En yakın şehire uzaklık:
16 km
Havaalanına uzaklık:
15 km
Açıklama
Satılık Arsa 4450 metrekare Korfu’da. Arsada: imar izni. Daire ruhsatlı 200 metrekare.
Konum
Benzer öğeler
Satılık
600 000 €
41 €/m²
Arsa 14530 m² Korfu
Korfu
Nesne kodu
45278
Metrekare
14530 m²
Denize uzaklık
3000 m
Satılık
550 000 €
244 €/m²
Arsa 2250 m² Korfu
Korfu
Nesne kodu
32190
Metrekare
2250 m²
Denize uzaklık
400 m
Satılık
650 000 €
550 000 €
54 €/m²
Arsa 10025 m² Korfu
Korfu
Nesne kodu
29407
Metrekare
10025 m²
Denize uzaklık
350 m
Satılık
500 000 €
100 €/m²
Arsa 5000 m² Korfu
Korfu
Nesne kodu
37793
Metrekare
5000 m²
Denize uzaklık
100 m
Satılık
750 000 €
12 €/m²
Arsa 60000 m² Korfu
Korfu
Nesne kodu
40478
Metrekare
60000 m²
Denize uzaklık
5500 m
Satılık
530 000 €
130 €/m²
Arsa 4050 m² Korfu
Korfu
Nesne kodu
29696
Metrekare
4050 m²
Denize uzaklık
100 m
Satılık
İstek üzeri
Arsa 2603 m² Korfu
Korfu
Nesne kodu
60716
Metrekare
2603 m²
Denize uzaklık
1000 m
Satılık
550 000 €
220 €/m²
Arsa 2500 m² Korfu
Korfu
Nesne kodu
6155
Metrekare
2500 m²
Denize uzaklık
450 m
Satılık
600 000 €
6 €/m²
Arsa 94000 m² Korfu
Korfu
Nesne kodu
25388
Metrekare
94000 m²
Denize uzaklık
7700 m
Satılık
800 000 €
160 €/m²
Arsa 5000 m² Korfu
Korfu
Nesne kodu
46991
Metrekare
5000 m²
Denize uzaklık
230 m
David Martasidis
+30 (26611) 00 500
Gayrimenkul hakkında daha ayrıntılı bilgi isteyin.
Gayrimenkulü görmek için randevu isteme.
Bu web sitesine, gönderdiğim bilgilerimi saklamasını kabul ediyorum.
Entresol
2. kat
3. kat
4. kat
5. kat
6. kat
7. kat
8. kat
8. kat ve yukarı
Çatı katı
Çatı katı
1. kat
Kata
--
bodrum katı
zemin kat
Entresol
2. kat
3. kat
4. kat
5. kat
6. kat
7. kat
8. kat
8. kat ve yukarı
Çatı katı
Çatı katı
1. kat
Mikonos
12 Adalar