Argiro Adelfopoulou

Ortağın kişisel verileri
Argiro Adelfopoulou

Argiro Adelfopoulou

Real Estate Consultant

Dikkate değer gayrimenkuller

Satılık
330 000 € 1650 €/m²
  • Nesne kodu 61159
  • Metrekare 200 m²
  • Rooms 7
Satılık
1 550 000 € 7750 €/m²
  • Nesne kodu 63012
  • Metrekare 200 m²
  • Rooms 4
Satılık
550 000 € 480 000 € 4800 €/m²
  • Nesne kodu 63072
  • Metrekare 100 m²
  • Rooms 7
Satılık
185 000 € 165 000 € 3000 €/m²
  • Nesne kodu 63693
  • Metrekare 55 m²
  • Rooms 2
Kiralık
den 600 € 6 €/m²
  • Nesne kodu 63769
  • Metrekare 100 m²
  • Rooms 4
Kiralık
den 420 € /her ay 11 €/m²
  • Nesne kodu 63854
  • Metrekare 38 m²
  • Denize uzaklık 7000 m
Kiralık
den 4 500 € /her ay 16 €/m²
  • Nesne kodu 65449
  • Metrekare 280 m²
  • Denize uzaklık 5 m
Satılık
340 000 € 2328 €/m²
  • Nesne kodu 65656
  • Metrekare 146 m²
  • Rooms 4

Bülten aboneliği