Satılık - Arsa 12500 m² Korfu’da

Yunanistan İyon Adaları Korfu Korfu
650 000 €
52 €/m²
Property 35185 photo 1
Property 35185 photo 2
Property 35185 photo 3
Property 35185 photo 4
Property 35185 photo 5

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 1600 m
  • En yakın şehire uzaklık: 34 km
  • Havaalanına uzaklık: 19 km

Açıklama

Satılık Arsa 12500 metrekare Korfu’da. Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Daire ruhsatlı 370 metrekare. Mülk, güzel bir deniz, dağ, orman manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
860 000 € 156 €/m²
  • Nesne kodu 17952
  • Metrekare 5500 m²
  • Denize uzaklık 1200 m
Satılık
530 000 € 130 €/m²
  • Nesne kodu 29696
  • Metrekare 4050 m²
  • Denize uzaklık 100 m
Satılık
630 000 € 152 €/m²
  • Nesne kodu 40443
  • Metrekare 4143 m²
  • Denize uzaklık 1000 m
Satılık
950 000 € 213 €/m²
  • Nesne kodu 21088
  • Metrekare 4451 m²
  • Denize uzaklık 1 m
Satılık
800 000 € 200 €/m²
  • Nesne kodu 22872
  • Metrekare 4000 m²
  • Denize uzaklık 500 m
Satılık
600 000 € 41 €/m²
  • Nesne kodu 45278
  • Metrekare 14530 m²
  • Denize uzaklık 3000 m
Satılık
930 000 € 62 €/m²
  • Nesne kodu 4536
  • Metrekare 15000 m²
  • Denize uzaklık 1500 m
Satılık
700 000 € 70 €/m²
  • Nesne kodu 32248
  • Metrekare 10000 m²
  • Denize uzaklık 5 m
Satılık
550 000 € 98 €/m²
  • Nesne kodu 65531
  • Metrekare 5565 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
İstek üzeri
  • Nesne kodu 4941
  • Metrekare 15000 m²
  • Denize uzaklık 1200 m

Bülten aboneliği