Satılık - Arsa 10000 m² Korfu’da

Yunanistan İyon Adaları Korfu Korfu
470 000 €
47 €/m²
Property 47378 photo 1
Property 47378 photo 2
Property 47378 photo 3
Property 47378 photo 4
Property 47378 photo 5
Property 47378 photo 6
Property 47378 photo 7
Property 47378 photo 8

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 1300 m
  • En yakın şehire uzaklık: 27 km
  • Havaalanına uzaklık: 26 km

Açıklama

Satılık çit Arsa 10000 metrekare Korfu’da. Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Arsanın imarı bulunmaktadır. Mülk, güzel bir deniz manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
600 000 € 27 €/m²
  • Nesne kodu 5097
  • Metrekare 22000 m²
  • Denize uzaklık 1500 m
Satılık
500 000 € 156 €/m²
  • Nesne kodu 4100
  • Metrekare 3200 m²
  • Denize uzaklık 800 m
Satılık
490 000 € 51 €/m²
  • Nesne kodu 11133
  • Metrekare 9500 m²
  • Denize uzaklık 1800 m
Satılık
465 000 € 74 €/m²
  • Nesne kodu 24097
  • Metrekare 6260 m²
  • Denize uzaklık 300 m
Satılık
550 000 € 57 €/m²
  • Nesne kodu 35807
  • Metrekare 9500 m²
  • Denize uzaklık 2500 m
Satılık
550 000 € 98 €/m²
  • Nesne kodu 65531
  • Metrekare 5565 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
400 000 € 26 €/m²
  • Nesne kodu 31308
  • Metrekare 15000 m²
  • Denize uzaklık 6500 m
Satılık
400 000 € 66 €/m²
  • Nesne kodu 3061
  • Metrekare 6000 m²
  • Denize uzaklık 7000 m
Satılık
400 000 € 72 €/m²
  • Nesne kodu 51715
  • Metrekare 5500 m²
  • Denize uzaklık 2750 m

Bülten aboneliği