Satılık - Arsa 2250 m² Korfu’da

Yunanistan İyon Adaları Korfu Korfu
550 000 €
244 €/m²
Property 32190 photo 1
Property 32190 photo 2
Property 32190 photo 3
Property 32190 photo 4
Property 32190 photo 5
Property 32190 photo 6
Property 32190 photo 7
Property 32190 photo 8
Property 32190 photo 9
Property 32190 photo 10
Property 32190 photo 11
Property 32190 photo 12
Property 32190 photo 13
Property 32190 photo 14

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 400 m
  • En yakın şehire uzaklık: 23 km
  • Havaalanına uzaklık: 12 km

Açıklama

Satılık Arsa 2250 metrekare Korfu’da. Şehir planının bir parçasıdır. Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Arsanın imarı bulunmaktadır. Daire ruhsatlı 800 metrekare.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
750 000 € 43 €/m²
  • Nesne kodu 63483
  • Metrekare 17439 m²
  • Denize uzaklık 700 m
Satılık
500 000 € 25 €/m²
  • Nesne kodu 4975
  • Metrekare 20000 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
500 000 € 62 €/m²
  • Nesne kodu 9740
  • Metrekare 8000 m²
  • Denize uzaklık 900 m
Satılık
550 000 € 110 €/m²
  • Nesne kodu 34256
  • Metrekare 5000 m²
  • Denize uzaklık 600 m
Satılık
530 000 € 106 €/m²
  • Nesne kodu 63876
  • Metrekare 4982 m²
  • Denize uzaklık 620 m
Satılık
İstek üzeri
  • Nesne kodu 60716
  • Metrekare 2603 m²
  • Denize uzaklık 1000 m
Satılık
630 000 € 152 €/m²
  • Nesne kodu 40443
  • Metrekare 4143 m²
  • Denize uzaklık 1000 m
Satılık
540 000 € 121 €/m²
  • Nesne kodu 24098
  • Metrekare 4450 m²
  • Denize uzaklık 1000 m
Satılık
500 000 € 156 €/m²
  • Nesne kodu 4100
  • Metrekare 3200 m²
  • Denize uzaklık 800 m
Satılık
550 000 € 275 €/m²
  • Nesne kodu 40569
  • Metrekare 2000 m²
  • Denize uzaklık 900 m

Bülten aboneliği