Satılık - Arsa 8000 m² Korfu’da

Yunanistan İyon Adaları Korfu Korfu
500 000 €
62 €/m²
Property 9740 photo 1
Property 9740 photo 2
Property 9740 photo 3
Property 9740 photo 4
Property 9740 photo 5
Property 9740 photo 6
Property 9740 photo 7
Property 9740 photo 8

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 900 m
  • En yakın şehire uzaklık: 3 km
  • Havaalanına uzaklık: 25 km

Açıklama

Satılık Arsa 8000 metrekare Korfu’da. Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Daire ruhsatlı 200 metrekare.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
420 000 € 35 €/m²
  • Nesne kodu 37857
  • Metrekare 12000 m²
  • Denize uzaklık 1000 m
Satılık
550 000 € 57 €/m²
  • Nesne kodu 35807
  • Metrekare 9500 m²
  • Denize uzaklık 2500 m
Satılık
650 000 € 550 000 € 54 €/m²
  • Nesne kodu 29407
  • Metrekare 10025 m²
  • Denize uzaklık 350 m
Satılık
600 000 € 27 €/m²
  • Nesne kodu 5097
  • Metrekare 22000 m²
  • Denize uzaklık 1500 m
Satılık
550 000 € 110 €/m²
  • Nesne kodu 34256
  • Metrekare 5000 m²
  • Denize uzaklık 600 m
Satılık
600 000 € 41 €/m²
  • Nesne kodu 45278
  • Metrekare 14530 m²
  • Denize uzaklık 3000 m
Satılık
550 000 € 220 €/m²
  • Nesne kodu 6155
  • Metrekare 2500 m²
  • Denize uzaklık 450 m
Satılık
470 000 € 75 €/m²
  • Nesne kodu 37792
  • Metrekare 6200 m²
  • Denize uzaklık 100 m
Satılık
420 000 € 250 000 € 83 €/m²
  • Nesne kodu 45420
  • Metrekare 3000 m²
  • Denize uzaklık 6000 m

Bülten aboneliği