Şirket hakkında
Hakkımızda
Şirket albümü
Ekibimiz
+30 2310 591 431
Güvenlik Sistemi Kurulumu
Satılık - Arsa 4005 m² Korfu’da
Yunanistan
İyon Adaları
Korfu
Korfu
450 000 €
112 €/m²
Nesne kodu
31969
Satılık, Kiralık
Satılık
Tip
Arsa
Arazi büyüklüğü
4005 m²
Bölge
Korfu
Location
İyon Adaları (Yunanistan) | Korfu (Korfu (idari bölge))
Ayrıntılar
Denize mesafe:
8000 m
En yakın şehire uzaklık:
7 km
Havaalanına uzaklık:
3 km
Açıklama
Satılık Arsa 4005 metrekare Korfu’da. Daire ruhsatlı 200 metrekare.
Konum
Benzer öğeler
Satılık
450 000 €
56 €/m²
Arsa 8000 m² Korfu
Korfu
Nesne kodu
62176
Metrekare
8000 m²
Denize uzaklık
600 m
Satılık
400 000 €
85 €/m²
Arsa 4673 m² Korfu
Korfu
Nesne kodu
45735
Metrekare
4673 m²
Denize uzaklık
5000 m
Satılık
430 000 €
71 €/m²
Arsa 6000 m² Korfu
Korfu
Nesne kodu
35809
Metrekare
6000 m²
Denize uzaklık
600 m
Satılık
650 000 €
550 000 €
54 €/m²
Arsa 10025 m² Korfu
Korfu
Nesne kodu
29407
Metrekare
10025 m²
Denize uzaklık
350 m
Satılık
530 000 €
130 €/m²
Arsa 4050 m² Korfu
Korfu
Nesne kodu
29696
Metrekare
4050 m²
Denize uzaklık
100 m
Satılık
500 000 €
156 €/m²
Arsa 3200 m² Korfu
Korfu
Nesne kodu
4100
Metrekare
3200 m²
Denize uzaklık
800 m
Satılık
370 000 €
33 €/m²
Arsa 11000 m² Korfu
Korfu
Nesne kodu
35177
Metrekare
11000 m²
Denize uzaklık
2300 m
Satılık
İstek üzeri
Arsa 7836 m² Korfu
Korfu
Nesne kodu
34641
Metrekare
7836 m²
Denize uzaklık
1000 m
Satılık
550 000 €
275 €/m²
Arsa 2000 m² Korfu
Korfu
Nesne kodu
40569
Metrekare
2000 m²
Denize uzaklık
900 m
Satılık
400 000 €
66 €/m²
Arsa 6000 m² Korfu
Korfu
Nesne kodu
3061
Metrekare
6000 m²
Denize uzaklık
7000 m
Argiro Adelfopoulou
+30 26611 00500
info@grekodom.gr
Gayrimenkul hakkında daha ayrıntılı bilgi isteyin.
Gayrimenkulü görmek için randevu isteme.
Bu web sitesine, gönderdiğim bilgilerimi saklamasını kabul ediyorum.
Entresol
2. kat
3. kat
4. kat
5. kat
6. kat
7. kat
8. kat
8. kat ve yukarı
Çatı katı
Çatı katı
1. kat
Kata
--
bodrum katı
zemin kat
Entresol
2. kat
3. kat
4. kat
5. kat
6. kat
7. kat
8. kat
8. kat ve yukarı
Çatı katı
Çatı katı
1. kat
Mikonos
12 Adalar