Satılık - Arsa 60000 m² Korfu’da

Yunanistan İyon Adaları Korfu Korfu
650 000 €
10 €/m²
Property 51125 photo 1
Property 51125 photo 2
Property 51125 photo 3
Property 51125 photo 4
Property 51125 photo 5
Property 51125 photo 6
Property 51125 photo 7
Property 51125 photo 8
Property 51125 photo 9
Property 51125 photo 10
Property 51125 photo 11
Property 51125 photo 12
Property 51125 photo 13
Property 51125 photo 14
Property 51125 photo 15
Property 51125 photo 16
Property 51125 photo 17
Property 51125 photo 18
Property 51125 photo 19
Property 51125 photo 20

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 4000 m
  • Havaalanına uzaklık: 15 km

Açıklama

Satılık Arsa 60000 metrekare Korfu’da.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
900 000 € 391 €/m²
  • Nesne kodu 9631
  • Metrekare 2300 m²
  • Denize uzaklık 200 m
Satılık
650 000 € 10 €/m²
  • Nesne kodu 51125
  • Metrekare 60000 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
550 000 € 110 €/m²
  • Nesne kodu 34256
  • Metrekare 5000 m²
  • Denize uzaklık 600 m
Satılık
750 000 € 12 €/m²
  • Nesne kodu 40478
  • Metrekare 60000 m²
  • Denize uzaklık 5500 m
Satılık
600 000 € 41 €/m²
  • Nesne kodu 45278
  • Metrekare 14530 m²
  • Denize uzaklık 3000 m
Satılık
530 000 € 130 €/m²
  • Nesne kodu 29696
  • Metrekare 4050 m²
  • Denize uzaklık 100 m
Satılık
700 000 € 140 €/m²
  • Nesne kodu 37791
  • Metrekare 5000 m²
  • Denize uzaklık 100 m
Satılık
860 000 € 156 €/m²
  • Nesne kodu 17952
  • Metrekare 5500 m²
  • Denize uzaklık 1200 m
Satılık
950 000 € 14 €/m²
  • Nesne kodu 13908
  • Metrekare 65000 m²
  • Denize uzaklık 3500 m
Satılık
600 000 € 491 €/m²
  • Nesne kodu 24955
  • Metrekare 1220 m²
  • Denize uzaklık 50 m

Bülten aboneliği