600 000 €
491 €/m²
Property 24955 photo 1
Property 24955 photo 2

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 50 m
  • Havaalanına uzaklık: 3 km

Açıklama

Satılık Arsa 1220 metrekare Korfu’da. Şehir planının dışındadır . Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Daire ruhsatlı 145 metrekare. Mülk, muhteşem panoramik bir deniz manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
700 000 € 70 €/m²
  • Nesne kodu 32248
  • Metrekare 10000 m²
  • Denize uzaklık 5 m
Satılık
600 000 € 49 €/m²
  • Nesne kodu 40795
  • Metrekare 12044 m²
  • Denize uzaklık 5500 m
Satılık
540 000 € 121 €/m²
  • Nesne kodu 24098
  • Metrekare 4450 m²
  • Denize uzaklık 1000 m
Satılık
650 000 € 52 €/m²
  • Nesne kodu 35185
  • Metrekare 12500 m²
  • Denize uzaklık 1600 m
Satılık
750 000 € 370 000 € 92 €/m²
  • Nesne kodu 33678
  • Metrekare 4000 m²
  • Denize uzaklık 2500 m
Satılık
650 000 € 550 000 € 54 €/m²
  • Nesne kodu 29407
  • Metrekare 10025 m²
  • Denize uzaklık 350 m
Satılık
550 000 € 57 €/m²
  • Nesne kodu 35807
  • Metrekare 9500 m²
  • Denize uzaklık 2500 m
Satılık
500 000 € 25 €/m²
  • Nesne kodu 4975
  • Metrekare 20000 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
650 000 € 406 €/m²
  • Nesne kodu 25355
  • Metrekare 1599 m²
  • Denize uzaklık 650 m
Satılık
İstek üzeri
  • Nesne kodu 4941
  • Metrekare 15000 m²
  • Denize uzaklık 1200 m

Bülten aboneliği