Satılık - Arsa 1599 m² Korfu’da

Yunanistan İyon Adaları Korfu Korfu
650 000 €
406 €/m²
Property 25355 photo 1
Property 25355 photo 2
Property 25355 photo 3

Ayrıntılar

  • Yapı izni oranı: 6
  • Denize mesafe: 650 m
  • Havaalanına uzaklık: 1 km

Açıklama

Satılık Arsa 1599 metrekare Korfu’da. Şehir planının bir parçasıdır. Arsada: iyi, belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Daire ruhsatlı 1279 metrekare. Mülk, güzel bir şehir manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
900 000 € 12 €/m²
  • Nesne kodu 40794
  • Metrekare 72000 m²
  • Denize uzaklık 5500 m
Satılık
600 000 € 27 €/m²
  • Nesne kodu 5097
  • Metrekare 22000 m²
  • Denize uzaklık 1500 m
Satılık
550 000 € 98 €/m²
  • Nesne kodu 65531
  • Metrekare 5565 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
540 000 € 121 €/m²
  • Nesne kodu 24098
  • Metrekare 4450 m²
  • Denize uzaklık 1000 m
Satılık
580 000 € 33 €/m²
  • Nesne kodu 42862
  • Metrekare 17500 m²
  • Denize uzaklık 3000 m
Satılık
İstek üzeri
  • Nesne kodu 60716
  • Metrekare 2603 m²
  • Denize uzaklık 1000 m
Satılık
800 000 € 199 €/m²
  • Nesne kodu 22088
  • Metrekare 4010 m²
  • Denize uzaklık 10 m
Satılık
600 000 € 6 €/m²
  • Nesne kodu 25388
  • Metrekare 94000 m²
  • Denize uzaklık 7700 m
Satılık
650 000 € 52 €/m²
  • Nesne kodu 35185
  • Metrekare 12500 m²
  • Denize uzaklık 1600 m
Satılık
860 000 € 156 €/m²
  • Nesne kodu 17952
  • Metrekare 5500 m²
  • Denize uzaklık 1200 m

Bülten aboneliği