Şirket hakkında
Hakkımızda
Şirket albümü
Ekibimiz
+30 2310 591 431
Güvenlik Sistemi Kurulumu
Satılık - Arsa 300 m² Attiki’de
Yunanistan
Attica
Attika'nın geri kalanı
Anavissos
Anavyssos Merkezi
140 000 €
466 €/m²
Nesne kodu
23278
Satılık, Kiralık
Satılık
Tip
Arsa
Arazi büyüklüğü
300 m²
Bölge
Attiki
Location
Anavyssos Merkezi (Anavissos) | Attika'nın geri kalanı (Attica)
Ayrıntılar
Yapı izni oranı:
1,2
Denize mesafe:
1300 m
Havaalanına uzaklık:
25 km
Açıklama
Satılık Arsa 300 metrekare Attiki’de. Şehir planının bir parçasıdır. Daire ruhsatlı 360 metrekare.
Konum
Benzer öğeler
Satılık
180 000 €
39 €/m²
Arsa 4600 m² Attiki
Attiki
Nesne kodu
38990
Metrekare
4600 m²
Denize uzaklık
260 m
Satılık
165 000 €
67 €/m²
Arsa 2430 m² Attiki
Attiki
Nesne kodu
29249
Metrekare
2430 m²
Denize uzaklık
18000 m
Satılık
130 000 €
376 €/m²
Arsa 345 m² Attiki
Attiki
Nesne kodu
4843
Metrekare
345 m²
Denize uzaklık
9000 m
Satılık
140 000 €
466 €/m²
Arsa 300 m² Attiki
Attiki
Nesne kodu
23278
Metrekare
300 m²
Denize uzaklık
1300 m
Satılık
150 000 €
243 €/m²
Arsa 617 m² Attiki
Attiki
Nesne kodu
34318
Metrekare
617 m²
Denize uzaklık
14000 m
Satılık
170 000 €
272 €/m²
Arsa 625 m² Attiki
Attiki
Nesne kodu
26933
Metrekare
625 m²
Denize uzaklık
1000 m
Satılık
200 000 €
22 €/m²
Arsa 8800 m² Attiki
Attiki
Nesne kodu
14832
Metrekare
8800 m²
Denize uzaklık
116 m
Satılık
152 000 €
50 €/m²
Arsa 3000 m² Attiki
Attiki
Nesne kodu
12787
Metrekare
3000 m²
Denize uzaklık
6200 m
Satılık
180 000 €
300 €/m²
Arsa 600 m² Attiki
Attiki
Nesne kodu
29210
Metrekare
600 m²
Denize uzaklık
2800 m
Satılık
200 000 €
333 €/m²
Arsa 600 m² Attiki
Attiki
Nesne kodu
23847
Metrekare
600 m²
Denize uzaklık
800 m
Anton Barabas
+30 210 325 4150
sales@grekodom.com
Gayrimenkul hakkında daha ayrıntılı bilgi isteyin.
Gayrimenkulü görmek için randevu isteme.
Bu web sitesine, gönderdiğim bilgilerimi saklamasını kabul ediyorum.
Entresol
2. kat
3. kat
4. kat
5. kat
6. kat
7. kat
8. kat
8. kat ve yukarı
Çatı katı
Çatı katı
1. kat
Kata
--
bodrum katı
zemin kat
Entresol
2. kat
3. kat
4. kat
5. kat
6. kat
7. kat
8. kat
8. kat ve yukarı
Çatı katı
Çatı katı
1. kat
Mikonos
12 Adalar