165 000 €
550 €/m²
Property 49861 photo 1
Property 49861 photo 2
Property 49861 photo 3

Ayrıntılar

  • Yapı izni oranı: 2
  • Denize mesafe: 700 m
  • Havaalanına uzaklık: 37 km

Açıklama

Satılık Arsa 300 metrekare Attiki’de. Daire ruhsatlı 600 metrekare. Mülk, muhteşem panoramik bir deniz manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
180 000 € 39 €/m²
  • Nesne kodu 38990
  • Metrekare 4600 m²
  • Denize uzaklık 260 m
Satılık
160 000 € 207 €/m²
  • Nesne kodu 30721
  • Metrekare 770 m²
  • Denize uzaklık 160000 m
Satılık
135 000 € 122 €/m²
  • Nesne kodu 64218
  • Metrekare 1102 m²
  • Denize uzaklık 500 m
Satılık
210 000 € 170 000 € 188 €/m²
  • Nesne kodu 7220
  • Metrekare 903 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
195 000 € 36 €/m²
  • Nesne kodu 13003
  • Metrekare 5300 m²
  • Denize uzaklık 6000 m
Satılık
242 000 € 284 €/m²
  • Nesne kodu 63280
  • Metrekare 852 m²
  • Denize uzaklık 990 m
Satılık
144 000 € 120 000 € 263 €/m²
  • Nesne kodu 13028
  • Metrekare 455 m²
  • Denize uzaklık 11000 m
Satılık
240 000 € 264 €/m²
  • Nesne kodu 29069
  • Metrekare 906 m²
  • Denize uzaklık 1900 m
Satılık
195 000 € 780 €/m²
  • Nesne kodu 13855
  • Metrekare 250 m²
  • Denize uzaklık 1400 m
Satılık
230 000 € 180 000 € 453 €/m²
  • Nesne kodu 6860
  • Metrekare 397 m²
  • Denize uzaklık 2000 m

Bülten aboneliği