Şirket hakkında
Hakkımızda
Şirket albümü
Ekibimiz
+30 2310 591 431
Güvenlik Sistemi Kurulumu
Satılık - Arsa 1500 m² Attiki’de
Yunanistan
Attica
Argosaronikos adaları
Aegina
180 000 €
120 €/m²
Nesne kodu
33076
Satılık, Kiralık
Satılık
Tip
Arsa
Arazi büyüklüğü
1500 m²
Bölge
Attiki
Location
Attica (Yunanistan) | Aegina (Argosaronikos adaları)
Ayrıntılar
Denize mesafe:
250 m
Açıklama
Satılık Arsa 1500 metrekare Attiki’de. Daire ruhsatlı 1200 metrekare.
Konum
Benzer öğeler
Satılık
210 000 €
170 000 €
188 €/m²
Arsa 903 m² Attiki
Attiki
Nesne kodu
7220
Metrekare
903 m²
Denize uzaklık
2000 m
Satılık
180 000 €
39 €/m²
Arsa 4600 m² Attiki
Attiki
Nesne kodu
38990
Metrekare
4600 m²
Denize uzaklık
260 m
Satılık
240 000 €
264 €/m²
Arsa 906 m² Attiki
Attiki
Nesne kodu
29069
Metrekare
906 m²
Denize uzaklık
1900 m
Satılık
250 000 €
306 €/m²
Arsa 815 m² Attiki
Attiki
Nesne kodu
19312
Metrekare
815 m²
Denize uzaklık
30000 m
Satılık
160 000 €
6 €/m²
Arsa 25000 m² Attiki
Attiki
Nesne kodu
30693
Metrekare
25000 m²
Denize uzaklık
173000 m
Satılık
160 000 €
223 €/m²
Arsa 715 m² Attiki
Attiki
Nesne kodu
30244
Metrekare
715 m²
Denize uzaklık
2100 m
Satılık
265 000 €
72 €/m²
Arsa 3660 m² Attiki
Attiki
Nesne kodu
56755
Metrekare
3660 m²
Denize uzaklık
90 m
Satılık
200 000 €
444 €/m²
Arsa 450 m² Attiki
Attiki
Nesne kodu
4426
Metrekare
450 m²
Denize uzaklık
500 m
Satılık
250 000 €
415 €/m²
Arsa 602 m² Attiki
Attiki
Nesne kodu
19314
Metrekare
602 m²
Denize uzaklık
1000 m
Satılık
170 000 €
361 €/m²
Arsa 470 m² Attiki
Attiki
Nesne kodu
26934
Metrekare
470 m²
Denize uzaklık
1000 m
Evaggelos Kotsos
+30 210 325 4150
Gayrimenkul hakkında daha ayrıntılı bilgi isteyin.
Gayrimenkulü görmek için randevu isteme.
Bu web sitesine, gönderdiğim bilgilerimi saklamasını kabul ediyorum.
Entresol
2. kat
3. kat
4. kat
5. kat
6. kat
7. kat
8. kat
8. kat ve yukarı
Çatı katı
Çatı katı
1. kat
Kata
--
bodrum katı
zemin kat
Entresol
2. kat
3. kat
4. kat
5. kat
6. kat
7. kat
8. kat
8. kat ve yukarı
Çatı katı
Çatı katı
1. kat
Mikonos
12 Adalar