450 000 €
375 €/m²
Property 14679 photo 1
Property 14679 photo 2

Ayrıntılar

  • Yapı izni oranı: 0,4
  • Denize mesafe: 4000 m
  • Havaalanına uzaklık: 9 km

Açıklama

Satılık Arsa 1200 metrekare Attiki’de. Arsada: elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Daire ruhsatlı 480 metrekare.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
550 000 € 233 €/m²
  • Nesne kodu 34277
  • Metrekare 2360 m²
  • Denize uzaklık 2600 m
Satılık
450 000 € 374 €/m²
  • Nesne kodu 52393
  • Metrekare 1203 m²
  • Denize uzaklık 20 m
Satılık
550 000 € 1571 €/m²
  • Nesne kodu 60566
  • Metrekare 350 m²
  • Denize uzaklık 30 m
Satılık
370 000 € 356 €/m²
  • Nesne kodu 33921
  • Metrekare 1038 m²
  • Denize uzaklık 17000 m
Satılık
525 000 € 452 €/m²
  • Nesne kodu 5924
  • Metrekare 1160 m²
  • Denize uzaklık 300 m
Satılık
400 000 € 296 €/m²
  • Nesne kodu 14818
  • Metrekare 1350 m²
  • Denize uzaklık 13000 m
Satılık
500 000 € 51 €/m²
  • Nesne kodu 5920
  • Metrekare 9780 m²
  • Denize uzaklık 1000 m
Satılık
450 000 € 225 €/m²
  • Nesne kodu 31362
  • Metrekare 2000 m²
  • Denize uzaklık 10000 m
Satılık
400 000 € 496 €/m²
  • Nesne kodu 56518
  • Metrekare 805 m²
  • Denize uzaklık 60 m
Satılık
395 000 € 897 €/m²
  • Nesne kodu 10955
  • Metrekare 440 m²
  • Denize uzaklık 3500 m

Bülten aboneliği