400 000 €
496 €/m²
Property 56518 photo 1
Property 56518 photo 2
Property 56518 photo 3
Property 56518 photo 4
Property 56518 photo 5
Property 56518 photo 6

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 60 m
  • Havaalanına uzaklık: 85 km

Açıklama

Satılık Arsa 805 metrekare Attiki’de. Şehir planının bir parçasıdır. Arsanın imarı bulunmaktadır. Daire ruhsatlı 235 metrekare.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
450 000 € 374 €/m²
  • Nesne kodu 52393
  • Metrekare 1203 m²
  • Denize uzaklık 20 m
Satılık
440 000 € 500 €/m²
  • Nesne kodu 59235
  • Metrekare 880 m²
  • Denize uzaklık 1800 m
Satılık
410 000 € 745 €/m²
  • Nesne kodu 38637
  • Metrekare 550 m²
  • Denize uzaklık 350 m
Satılık
480 000 € 375 000 € 315 €/m²
  • Nesne kodu 60861
  • Metrekare 1187 m²
  • Denize uzaklık 50 m
Satılık
350 000 € 166 €/m²
  • Nesne kodu 46035
  • Metrekare 2100 m²
  • Denize uzaklık 80 m
Satılık
400 000 € 296 €/m²
  • Nesne kodu 14818
  • Metrekare 1350 m²
  • Denize uzaklık 13000 m
Satılık
525 000 € 452 €/m²
  • Nesne kodu 5924
  • Metrekare 1160 m²
  • Denize uzaklık 300 m
Satılık
450 000 € 523 €/m²
  • Nesne kodu 31099
  • Metrekare 860 m²
  • Denize uzaklık 450 m
Satılık
550 000 € 523 €/m²
  • Nesne kodu 59221
  • Metrekare 1050 m²
  • Denize uzaklık 260 m
Satılık
560 000 € 215 €/m²
  • Nesne kodu 9578
  • Metrekare 2600 m²
  • Denize uzaklık 15000 m

Bülten aboneliği