400 000 €
296 €/m²
Property 14818 photo 1

Ayrıntılar

  • Yapı izni oranı: 0,2
  • Denize mesafe: 13000 m
  • Havaalanına uzaklık: 9 km

Açıklama

Satılık Arsa 1350 metrekare Attiki’de. Daire ruhsatlı 270 metrekare.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
420 000 € 296 €/m²
  • Nesne kodu 3577
  • Metrekare 1417 m²
  • Denize uzaklık 3500 m
Satılık
430 000 € 17 €/m²
  • Nesne kodu 5918
  • Metrekare 25000 m²
  • Denize uzaklık 8000 m
Satılık
500 000 € 51 €/m²
  • Nesne kodu 5920
  • Metrekare 9780 m²
  • Denize uzaklık 1000 m
Satılık
525 000 € 452 €/m²
  • Nesne kodu 5924
  • Metrekare 1160 m²
  • Denize uzaklık 300 m
Satılık
335 000 € 549 €/m²
  • Nesne kodu 7611
  • Metrekare 610 m²
  • Denize uzaklık 1300 m
Satılık
500 000 € 55 €/m²
  • Nesne kodu 9560
  • Metrekare 9000 m²
  • Denize uzaklık 100 m
Satılık
560 000 € 215 €/m²
  • Nesne kodu 9578
  • Metrekare 2600 m²
  • Denize uzaklık 15000 m
Satılık
395 000 € 897 €/m²
  • Nesne kodu 10955
  • Metrekare 440 m²
  • Denize uzaklık 3500 m
Satılık
400 000 € 82 €/m²
  • Nesne kodu 13128
  • Metrekare 4870 m²
  • Denize uzaklık 1500 m

Bülten aboneliği