Şirket hakkında
Hakkımızda
Şirket albümü
Ekibimiz
+30 2310 591 431
Güvenlik Sistemi Kurulumu
Satılık - Arsa 1160 m² Attiki’de
Yunanistan
Attica
Attika'nın geri kalanı
Kalivia Thorikou
525 000 €
452 €/m²
Nesne kodu
5924
Satılık, Kiralık
Satılık
Tip
Arsa
Arazi büyüklüğü
1160 m²
Bölge
Attiki
Location
Attica (Yunanistan) | Kalivia Thorikou (Attika'nın geri kalanı)
Ayrıntılar
Denize mesafe:
300 m
Havaalanına uzaklık:
19 km
Açıklama
Satılık Arsa 1160 metrekare Attiki’de. Arsanın imarı bulunmaktadır.
Konum
Benzer öğeler
Satılık
690 000 €
690 €/m²
Arsa 1000 m² Attiki
Attiki
Nesne kodu
61158
Metrekare
1000 m²
Denize uzaklık
1800 m
Satılık
550 000 €
1571 €/m²
Arsa 350 m² Attiki
Attiki
Nesne kodu
60566
Metrekare
350 m²
Denize uzaklık
30 m
Satılık
540 000 €
245 €/m²
Arsa 2200 m² Attiki
Attiki
Nesne kodu
64082
Metrekare
2200 m²
Denize uzaklık
1000 m
Satılık
560 000 €
215 €/m²
Arsa 2600 m² Attiki
Attiki
Nesne kodu
9578
Metrekare
2600 m²
Denize uzaklık
15000 m
Satılık
600 000 €
400 000 €
417 €/m²
Arsa 957 m² Attiki
Attiki
Nesne kodu
10436
Metrekare
957 m²
Denize uzaklık
2000 m
Satılık
600 000 €
453 €/m²
Arsa 1322 m² Attiki
Attiki
Nesne kodu
52870
Metrekare
1322 m²
Satılık
480 000 €
375 000 €
315 €/m²
Arsa 1187 m² Attiki
Attiki
Nesne kodu
60861
Metrekare
1187 m²
Denize uzaklık
50 m
Satılık
780 000 €
60 €/m²
Arsa 12900 m² Attiki
Attiki
Nesne kodu
46179
Metrekare
12900 m²
Denize uzaklık
5 m
Satılık
430 000 €
431 €/m²
Arsa 996 m² Attiki
Attiki
Nesne kodu
13792
Metrekare
996 m²
Denize uzaklık
500 m
Satılık
525 000 €
452 €/m²
Arsa 1160 m² Attiki
Attiki
Nesne kodu
5924
Metrekare
1160 m²
Denize uzaklık
300 m
Evgeniya Tsekrekos
+30 210 325 4150
Gayrimenkul hakkında daha ayrıntılı bilgi isteyin.
Gayrimenkulü görmek için randevu isteme.
Bu web sitesine, gönderdiğim bilgilerimi saklamasını kabul ediyorum.
Entresol
2. kat
3. kat
4. kat
5. kat
6. kat
7. kat
8. kat
8. kat ve yukarı
Çatı katı
Çatı katı
1. kat
Kata
--
bodrum katı
zemin kat
Entresol
2. kat
3. kat
4. kat
5. kat
6. kat
7. kat
8. kat
8. kat ve yukarı
Çatı katı
Çatı katı
1. kat
Mikonos
12 Adalar