395 000 €
897 €/m²
Property 10955 photo 1
Property 10955 photo 2
Property 10955 photo 3
Property 10955 photo 4
Property 10955 photo 5
Property 10955 photo 6
Property 10955 photo 7
Property 10955 photo 8

Ayrıntılar

  • Yapı izni oranı: 3
  • Denize mesafe: 3500 m
  • Havaalanına uzaklık: 14 km

Açıklama

Satılık Arsa 440 metrekare Attiki’de. Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
330 000 € 300 €/m²
  • Nesne kodu 22407
  • Metrekare 1100 m²
  • Denize uzaklık 1900 m
Satılık
450 000 € 78 €/m²
  • Nesne kodu 22907
  • Metrekare 5704 m²
  • Denize uzaklık 2500 m
Satılık
350 000 € 39 €/m²
  • Nesne kodu 23362
  • Metrekare 8850 m²
  • Denize uzaklık 1600 m
Satılık
425 000 € 33 €/m²
  • Nesne kodu 23825
  • Metrekare 12600 m²
  • Denize uzaklık 2500 m
Satılık
460 000 € 425 000 € 792 €/m²
  • Nesne kodu 24404
  • Metrekare 536 m²
  • Denize uzaklık 350 m
Satılık
370 000 € 185 €/m²
  • Nesne kodu 24632
  • Metrekare 2000 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
360 000 € 292 €/m²
  • Nesne kodu 25148
  • Metrekare 1230 m²
  • Denize uzaklık 200 m
Satılık
330 000 € 50 €/m²
  • Nesne kodu 29659
  • Metrekare 6500 m²
  • Denize uzaklık 5400 m
Satılık
500 000 € 54 €/m²
  • Nesne kodu 30296
  • Metrekare 9200 m²
  • Denize uzaklık 10 m
Satılık
450 000 € 523 €/m²
  • Nesne kodu 31099
  • Metrekare 860 m²
  • Denize uzaklık 450 m

Bülten aboneliği