550 000 €
1571 €/m²
Property 60566 photo 1
Property 60566 photo 2
Property 60566 photo 3

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 30 m

Açıklama

Satılık Arsa 350 metrekare Attiki’de. Şehir planının bir parçasıdır. Arsanın imarı bulunmaktadır. Daire ruhsatlı 260 metrekare.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
620 000 € 620 €/m²
  • Nesne kodu 14346
  • Metrekare 1000 m²
  • Denize uzaklık 1750 m
Satılık
810 000 € 81 €/m²
  • Nesne kodu 37622
  • Metrekare 10000 m²
  • Denize uzaklık 600 m
Satılık
740 000 € 548 €/m²
  • Nesne kodu 24125
  • Metrekare 1350 m²
  • Denize uzaklık 850 m
Satılık
750 000 €
  • Nesne kodu 36867
  • Metrekare 0 m²
  • Denize uzaklık 450 m
Satılık
800 000 € 772 €/m²
  • Nesne kodu 56979
  • Metrekare 1035 m²
  • Denize uzaklık 1800 m
Satılık
590 000 € 547 €/m²
  • Nesne kodu 64085
  • Metrekare 1077 m²
  • Denize uzaklık 248 m
Satılık
580 000 € 580 €/m²
  • Nesne kodu 64083
  • Metrekare 1000 m²
  • Denize uzaklık 1350 m
Satılık
700 000 € 514 €/m²
  • Nesne kodu 64079
  • Metrekare 1361 m²
  • Denize uzaklık 310 m
Satılık
780 000 € 60 €/m²
  • Nesne kodu 46179
  • Metrekare 12900 m²
  • Denize uzaklık 5 m
Satılık
560 000 € 215 €/m²
  • Nesne kodu 9578
  • Metrekare 2600 m²
  • Denize uzaklık 15000 m

Bülten aboneliği