Şirket hakkında
Hakkımızda
Şirket albümü
Ekibimiz
+30 2310 591 431
Güvenlik Sistemi Kurulumu
Satılık - Arsa 2360 m² Attiki’de
Yunanistan
Attica
Attika'nın geri kalanı
Anavissos
Anavyssos Merkezi
550 000 €
233 €/m²
Nesne kodu
34277
Satılık, Kiralık
Satılık
Tip
Arsa
Arazi büyüklüğü
2360 m²
Bölge
Attiki
Location
Anavyssos Merkezi (Anavissos) | Attika'nın geri kalanı (Attica)
Ayrıntılar
Denize mesafe:
2600 m
Havaalanına uzaklık:
28 km
Açıklama
Satılık Arsa 2360 metrekare Attiki’de.
Konum
Benzer öğeler
Satılık
500 000 €
54 €/m²
Arsa 9200 m² Attiki
Attiki
Nesne kodu
30296
Metrekare
9200 m²
Denize uzaklık
10 m
Satılık
450 000 €
374 €/m²
Arsa 1203 m² Attiki
Attiki
Nesne kodu
52393
Metrekare
1203 m²
Denize uzaklık
20 m
Satılık
480 000 €
758 €/m²
Arsa 633 m² Attiki
Attiki
Nesne kodu
64080
Metrekare
633 m²
Denize uzaklık
625 m
Satılık
557 000 €
318 €/m²
Arsa 1750 m² Attiki
Attiki
Nesne kodu
13790
Metrekare
1750 m²
Denize uzaklık
700 m
Satılık
750 000 €
Arsa Attiki
Attiki
Nesne kodu
36867
Metrekare
0 m²
Denize uzaklık
450 m
Satılık
620 000 €
140 €/m²
Arsa 4400 m² Attiki
Attiki
Nesne kodu
30175
Metrekare
4400 m²
Denize uzaklık
150 m
Satılık
535 000 €
Arsa Attiki
Attiki
Nesne kodu
13625
Metrekare
0 m²
Denize uzaklık
250 m
Satılık
810 000 €
81 €/m²
Arsa 10000 m² Attiki
Attiki
Nesne kodu
37622
Metrekare
10000 m²
Denize uzaklık
600 m
Satılık
450 000 €
78 €/m²
Arsa 5704 m² Attiki
Attiki
Nesne kodu
22907
Metrekare
5704 m²
Denize uzaklık
2500 m
Satılık
650 000 €
450 000 €
500 €/m²
Arsa 900 m² Attiki
Attiki
Nesne kodu
5934
Metrekare
900 m²
Denize uzaklık
10 m
Anton Barabas
+30 210 325 4150
sales@grekodom.com
Gayrimenkul hakkında daha ayrıntılı bilgi isteyin.
Gayrimenkulü görmek için randevu isteme.
Bu web sitesine, gönderdiğim bilgilerimi saklamasını kabul ediyorum.
Entresol
2. kat
3. kat
4. kat
5. kat
6. kat
7. kat
8. kat
8. kat ve yukarı
Çatı katı
Çatı katı
1. kat
Kata
--
bodrum katı
zemin kat
Entresol
2. kat
3. kat
4. kat
5. kat
6. kat
7. kat
8. kat
8. kat ve yukarı
Çatı katı
Çatı katı
1. kat
Mikonos
12 Adalar