370 000 €
356 €/m²
Property 33921 photo 1

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 17000 m
  • Havaalanına uzaklık: 21 km

Açıklama

Satılık Arsa 1038 metrekare Attiki’de. Mülk, muhteşem panoramik bir manzaraya sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
425 000 € 33 €/m²
  • Nesne kodu 23825
  • Metrekare 12600 m²
  • Denize uzaklık 2500 m
Satılık
370 000 € 185 €/m²
  • Nesne kodu 24632
  • Metrekare 2000 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
450 000 € 523 €/m²
  • Nesne kodu 31099
  • Metrekare 860 m²
  • Denize uzaklık 450 m
Satılık
450 000 € 225 €/m²
  • Nesne kodu 31362
  • Metrekare 2000 m²
  • Denize uzaklık 10000 m
Satılık
400 000 € 80 €/m²
  • Nesne kodu 32648
  • Metrekare 5000 m²
  • Denize uzaklık 13000 m
Satılık
370 000 € 356 €/m²
  • Nesne kodu 33921
  • Metrekare 1038 m²
  • Denize uzaklık 17000 m
Satılık
410 000 € 745 €/m²
  • Nesne kodu 38637
  • Metrekare 550 m²
  • Denize uzaklık 350 m
Satılık
450 000 € 374 €/m²
  • Nesne kodu 52393
  • Metrekare 1203 m²
  • Denize uzaklık 20 m
Satılık
400 000 € 496 €/m²
  • Nesne kodu 56518
  • Metrekare 805 m²
  • Denize uzaklık 60 m
Satılık
440 000 € 500 €/m²
  • Nesne kodu 59235
  • Metrekare 880 m²
  • Denize uzaklık 1800 m

Bülten aboneliği