Satılık - Arsa 1203 m² Attiki’de

Yunanistan Attica Attika'nın geri kalanı
450 000 €
374 €/m²
Property 52393 photo 1
Property 52393 photo 2
Property 52393 photo 3
Property 52393 photo 4

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 20 m
  • Havaalanına uzaklık: 37 km

Açıklama

Satılık Arsa 1203 metrekare Attiki’de.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
440 000 € 500 €/m²
  • Nesne kodu 59235
  • Metrekare 880 m²
  • Denize uzaklık 1800 m
Satılık
535 000 €
  • Nesne kodu 13625
  • Metrekare 0 m²
  • Denize uzaklık 250 m
Satılık
430 000 € 431 €/m²
  • Nesne kodu 13792
  • Metrekare 996 m²
  • Denize uzaklık 500 m
Satılık
650 000 € 450 000 € 500 €/m²
  • Nesne kodu 5934
  • Metrekare 900 m²
  • Denize uzaklık 10 m
Satılık
400 000 € 82 €/m²
  • Nesne kodu 13128
  • Metrekare 4870 m²
  • Denize uzaklık 1500 m
Satılık
500 000 € 54 €/m²
  • Nesne kodu 30296
  • Metrekare 9200 m²
  • Denize uzaklık 10 m
Satılık
450 000 € 225 €/m²
  • Nesne kodu 31362
  • Metrekare 2000 m²
  • Denize uzaklık 10000 m
Satılık
500 000 € 238 €/m²
  • Nesne kodu 31278
  • Metrekare 2100 m²
  • Denize uzaklık 550 m
Satılık
480 000 € 758 €/m²
  • Nesne kodu 64080
  • Metrekare 633 m²
  • Denize uzaklık 625 m

Bülten aboneliği