450 000 €
225 €/m²
Property 31362 photo 1
Property 31362 photo 2

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 10000 m
  • Havaalanına uzaklık: 22 km

Açıklama

Satılık Arsa 2000 metrekare Attiki’de.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
425 000 € 33 €/m²
  • Nesne kodu 23825
  • Metrekare 12600 m²
  • Denize uzaklık 2500 m
Satılık
420 000 € 420 €/m²
  • Nesne kodu 62025
  • Metrekare 1000 m²
  • Denize uzaklık 2200 m
Satılık
400 000 € 296 €/m²
  • Nesne kodu 14818
  • Metrekare 1350 m²
  • Denize uzaklık 13000 m
Satılık
450 000 € 374 €/m²
  • Nesne kodu 52393
  • Metrekare 1203 m²
  • Denize uzaklık 20 m
Satılık
550 000 € 523 €/m²
  • Nesne kodu 59221
  • Metrekare 1050 m²
  • Denize uzaklık 260 m
Satılık
450 000 € 225 €/m²
  • Nesne kodu 31362
  • Metrekare 2000 m²
  • Denize uzaklık 10000 m
Satılık
580 000 € 580 €/m²
  • Nesne kodu 64083
  • Metrekare 1000 m²
  • Denize uzaklık 1350 m
Satılık
650 000 € 550 000 € 611 €/m²
  • Nesne kodu 56455
  • Metrekare 900 m²
  • Denize uzaklık 70 m
Satılık
450 000 € 78 €/m²
  • Nesne kodu 22907
  • Metrekare 5704 m²
  • Denize uzaklık 2500 m
Satılık
370 000 € 270 000 € 439 €/m²
  • Nesne kodu 62033
  • Metrekare 615 m²
  • Denize uzaklık 700 m

Bülten aboneliği