1 100 000 €
73 €/m²
Property 12486 photo 1
Property 12486 photo 2
Property 12486 photo 3

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 3400 m
  • Havaalanına uzaklık: 18 km

Açıklama

Satılık çit Arsa 15000 metrekare Girit’te. Şehir planının dışındadır . Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Daire ruhsatlı 370 metrekare.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
1 227 000 € 49 €/m²
  • Nesne kodu 38407
  • Metrekare 24820 m²
  • Denize uzaklık 1 m
Satılık
1 600 000 € 145 €/m²
  • Nesne kodu 36640
  • Metrekare 11000 m²
  • Denize uzaklık 20 m
Satılık
1 200 000 € 36 €/m²
  • Nesne kodu 50581
  • Metrekare 32687 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
İstek üzeri
  • Nesne kodu 24952
  • Metrekare 11065 m²
Satılık
1 505 000 € 811 €/m²
  • Nesne kodu 45441
  • Metrekare 1854 m²
  • Denize uzaklık 140 m
Satılık
1 000 000 € 43 €/m²
  • Nesne kodu 28806
  • Metrekare 23000 m²
  • Denize uzaklık 1400 m
Satılık
1 136 000 € 533 €/m²
  • Nesne kodu 32760
  • Metrekare 2130 m²
  • Denize uzaklık 70 m
Satılık
900 000 € 750 €/m²
  • Nesne kodu 38771
  • Metrekare 1200 m²
  • Denize uzaklık 400 m
Satılık
1 300 000 € 1 070 000 € 107 €/m²
  • Nesne kodu 32623
  • Metrekare 10000 m²
  • Denize uzaklık 1000 m
Satılık
1 500 000 € 10 €/m²
  • Nesne kodu 62446
  • Metrekare 150000 m²
  • Denize uzaklık 3000 m

Bülten aboneliği