1 227 000 €
49 €/m²
Property 38407 photo 1
Property 38407 photo 2
Property 38407 photo 3

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 1 m
  • En yakın şehire uzaklık: 2 km
  • Havaalanına uzaklık: 21 km

Açıklama

Satılık Arsa 24820 metrekare Girit’te. Şehir planının bir parçasıdır. Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Daire ruhsatlı 3000 metrekare. Mülk, muhteşem panoramik bir deniz, dağ, şehir, orman manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
1 096 000 € 86 €/m²
  • Nesne kodu 51472
  • Metrekare 12735 m²
  • Denize uzaklık 300 m
Satılık
1 500 000 € 78 €/m²
  • Nesne kodu 46043
  • Metrekare 19000 m²
  • Denize uzaklık 5000 m
Satılık
İstek üzeri
  • Nesne kodu 24952
  • Metrekare 11065 m²
Satılık
1 100 000 € 10 €/m²
  • Nesne kodu 65416
  • Metrekare 100188 m²
  • Denize uzaklık 1600 m
Satılık
1 200 000 € 1200 €/m²
  • Nesne kodu 12485
  • Metrekare 1000 m²
  • Denize uzaklık 20 m
Satılık
1 100 000 € 73 €/m²
  • Nesne kodu 12486
  • Metrekare 15000 m²
  • Denize uzaklık 3400 m
Satılık
1 505 000 € 811 €/m²
  • Nesne kodu 45441
  • Metrekare 1854 m²
  • Denize uzaklık 140 m
Satılık
1 300 000 € 22 €/m²
  • Nesne kodu 47791
  • Metrekare 58000 m²
  • Denize uzaklık 3500 m
Satılık
1 200 000 € 36 €/m²
  • Nesne kodu 50581
  • Metrekare 32687 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
1 060 000 € 12 €/m²
  • Nesne kodu 41899
  • Metrekare 86000 m²
  • Denize uzaklık 990 m

Bülten aboneliği