1 300 000 € 1 070 000 €
107 €/m²
Property 32623 photo 1
Property 32623 photo 2
Property 32623 photo 3
Property 32623 photo 4
Property 32623 photo 5
Property 32623 photo 6
Property 32623 photo 7

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 1000 m
  • Havaalanına uzaklık: 19 km

Açıklama

Satılık Arsa 10000 metrekare Girit’te. Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Daire ruhsatlı 700 metrekare. Mülk, muhteşem panoramik bir deniz, dağ, şehir manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
1 700 000 € 58 €/m²
  • Nesne kodu 30474
  • Metrekare 29063 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
1 180 000 € 1 067 000 € 78 €/m²
  • Nesne kodu 49742
  • Metrekare 13569 m²
  • Denize uzaklık 1 m
Satılık
1 300 000 € 1 070 000 € 107 €/m²
  • Nesne kodu 32623
  • Metrekare 10000 m²
  • Denize uzaklık 1000 m
Satılık
1 400 000 € 71 €/m²
  • Nesne kodu 31733
  • Metrekare 19454 m²
  • Denize uzaklık 1 m
Satılık
1 227 000 € 49 €/m²
  • Nesne kodu 38407
  • Metrekare 24820 m²
  • Denize uzaklık 1 m
Satılık
1 280 000 € 73 €/m²
  • Nesne kodu 48743
  • Metrekare 17497 m²
  • Denize uzaklık 700 m
Satılık
1 500 000 € 78 €/m²
  • Nesne kodu 46043
  • Metrekare 19000 m²
  • Denize uzaklık 5000 m
Satılık
1 500 000 € 61 €/m²
  • Nesne kodu 35220
  • Metrekare 24233 m²
  • Denize uzaklık 3900 m
Satılık
1 400 000 € 200 €/m²
  • Nesne kodu 37489
  • Metrekare 7000 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
1 700 000 € 279 €/m²
  • Nesne kodu 31624
  • Metrekare 6086 m²
  • Denize uzaklık 800 m

Bülten aboneliği