Satılık - Arsa 150000 m² Girit’te

Yunanistan Girit Lasithi Neapoli Kounali
1 500 000 €
10 €/m²
Property 62446 photo 1
Property 62446 photo 2
Property 62446 photo 3
Property 62446 photo 4
Property 62446 photo 5
Property 62446 photo 6
Property 62446 photo 7
Property 62446 photo 8
Property 62446 photo 9
Property 62446 photo 10
Property 62446 photo 11
Property 62446 photo 12

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 3000 m
  • En yakın şehire uzaklık: 2 km
  • Havaalanına uzaklık: 49 km

Açıklama

Satılık çit Arsa 150000 metrekare Girit’te. Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Mülk, muhteşem panoramik bir deniz, dağ manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
1 460 000 € 140 €/m²
  • Nesne kodu 57513
  • Metrekare 10397 m²
  • Denize uzaklık 433 m
Satılık
1 505 000 € 811 €/m²
  • Nesne kodu 45441
  • Metrekare 1854 m²
  • Denize uzaklık 140 m
Satılık
1 450 000 € 138 €/m²
  • Nesne kodu 32273
  • Metrekare 10500 m²
  • Denize uzaklık 4500 m
Satılık
1 400 000 € 71 €/m²
  • Nesne kodu 31733
  • Metrekare 19454 m²
  • Denize uzaklık 1 m
Satılık
2 200 000 € 141 €/m²
  • Nesne kodu 44015
  • Metrekare 15503 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
1 300 000 € 54 €/m²
  • Nesne kodu 56285
  • Metrekare 24000 m²
  • Denize uzaklık 500 m
Satılık
2 150 000 € 409 €/m²
  • Nesne kodu 49950
  • Metrekare 5256 m²
  • Denize uzaklık 80 m
Satılık
İstek üzeri
  • Nesne kodu 33978
  • Metrekare 37064 m²
  • Denize uzaklık 250 m
Satılık
1 500 000 € 34 €/m²
  • Nesne kodu 24668
  • Metrekare 43000 m²
  • Denize uzaklık 25000 m
Satılık
1 400 000 € 200 €/m²
  • Nesne kodu 37489
  • Metrekare 7000 m²
  • Denize uzaklık 2000 m

Bülten aboneliği