1 600 000 €
145 €/m²
Property 36640 photo 1
Property 36640 photo 2
Property 36640 photo 3
Property 36640 photo 4
Property 36640 photo 5
Property 36640 photo 6
Property 36640 photo 7
Property 36640 photo 8

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 20 m
  • En yakın şehire uzaklık: 8 km
  • Havaalanına uzaklık: 30 km

Açıklama

Satılık Arsa 11000 metrekare Girit’te. Şehir planının dışındadır . Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Daire ruhsatlı 340 metrekare. Mülk, muhteşem panoramik bir deniz manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
1 500 000 € 1 280 000 € 31 €/m²
  • Nesne kodu 52253
  • Metrekare 40085 m²
  • Denize uzaklık 9000 m
Satılık
1 505 000 € 811 €/m²
  • Nesne kodu 45441
  • Metrekare 1854 m²
  • Denize uzaklık 140 m
Satılık
1 500 000 € 10 €/m²
  • Nesne kodu 62446
  • Metrekare 150000 m²
  • Denize uzaklık 3000 m
Satılık
2 200 000 € 141 €/m²
  • Nesne kodu 44015
  • Metrekare 15503 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
İstek üzeri
  • Nesne kodu 24953
  • Metrekare 26001 m²
  • Denize uzaklık 280 m
Satılık
1 300 000 € 54 €/m²
  • Nesne kodu 56285
  • Metrekare 24000 m²
  • Denize uzaklık 500 m
Satılık
2 390 000 € 1154 €/m²
  • Nesne kodu 29228
  • Metrekare 2070 m²
  • Denize uzaklık 10 m
Satılık
1 460 000 € 140 €/m²
  • Nesne kodu 57513
  • Metrekare 10397 m²
  • Denize uzaklık 433 m
Satılık
2 346 000 € 53 €/m²
  • Nesne kodu 50279
  • Metrekare 44000 m²
  • Denize uzaklık 30 m
Satılık
İstek üzeri
  • Nesne kodu 33978
  • Metrekare 37064 m²
  • Denize uzaklık 250 m

Bülten aboneliği