Satılık - Arsa 2130 m² Girit’te

Yunanistan Girit Hanya Kissamos Belediyesi
1 136 000 €
533 €/m²
Property 32760 photo 1
Property 32760 photo 2
Property 32760 photo 3
Property 32760 photo 4
Property 32760 photo 5
Property 32760 photo 6
Property 32760 photo 7

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 70 m
  • En yakın şehire uzaklık: 38 km
  • Havaalanına uzaklık: 46 km

Açıklama

Satılık çit Arsa 2130 metrekare Girit’te. Şehir planının bir parçasıdır. Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Arsanın imarı bulunmaktadır. Daire ruhsatlı 1700 metrekare. Mülk, güzel bir deniz manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
1 180 000 € 1 067 000 € 78 €/m²
  • Nesne kodu 49742
  • Metrekare 13569 m²
  • Denize uzaklık 1 m
Satılık
1 227 000 € 49 €/m²
  • Nesne kodu 38407
  • Metrekare 24820 m²
  • Denize uzaklık 1 m
Satılık
1 500 000 € 10 €/m²
  • Nesne kodu 62446
  • Metrekare 150000 m²
  • Denize uzaklık 3000 m
Satılık
1 450 000 € 138 €/m²
  • Nesne kodu 32273
  • Metrekare 10500 m²
  • Denize uzaklık 4500 m
Satılık
1 500 000 € 78 €/m²
  • Nesne kodu 46043
  • Metrekare 19000 m²
  • Denize uzaklık 5000 m
Satılık
1 280 000 € 548 €/m²
  • Nesne kodu 33143
  • Metrekare 2332 m²
  • Denize uzaklık 70 m
Satılık
1 100 000 € 73 €/m²
  • Nesne kodu 12486
  • Metrekare 15000 m²
  • Denize uzaklık 3400 m
Satılık
1 500 000 € 1 280 000 € 31 €/m²
  • Nesne kodu 52253
  • Metrekare 40085 m²
  • Denize uzaklık 9000 m
Satılık
1 600 000 € 145 €/m²
  • Nesne kodu 36640
  • Metrekare 11000 m²
  • Denize uzaklık 20 m
Satılık
1 100 000 € 88 €/m²
  • Nesne kodu 50051
  • Metrekare 12400 m²
  • Denize uzaklık 7300 m

Bülten aboneliği