900 000 €
750 €/m²
Property 38771 photo 1
Property 38771 photo 2
Property 38771 photo 3
Property 38771 photo 4
Property 38771 photo 5
Property 38771 photo 6

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 400 m
  • En yakın şehire uzaklık: 1 km
  • Havaalanına uzaklık: 36 km

Açıklama

Satılık Arsa 1200 metrekare Girit’te. Şehir planının bir parçasıdır. Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Daire ruhsatlı 400 metrekare. Mülk, güzel bir deniz manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
853 000 € 725 €/m²
  • Nesne kodu 63066
  • Metrekare 1175 m²
  • Denize uzaklık 50 m
Satılık
990 000 € 73 €/m²
  • Nesne kodu 44357
  • Metrekare 13500 m²
  • Denize uzaklık 19000 m
Satılık
1 000 000 € 2500 €/m²
  • Nesne kodu 48645
  • Metrekare 400 m²
  • Denize uzaklık 15 m
Satılık
1 060 000 € 12 €/m²
  • Nesne kodu 41899
  • Metrekare 86000 m²
  • Denize uzaklık 990 m
Satılık
800 000 € 98 €/m²
  • Nesne kodu 12083
  • Metrekare 8100 m²
  • Denize uzaklık 5100 m
Satılık
900 000 € 421 €/m²
  • Nesne kodu 26074
  • Metrekare 2135 m²
  • Denize uzaklık 200 m
Satılık
800 000 € 800 €/m²
  • Nesne kodu 38750
  • Metrekare 1000 m²
  • Denize uzaklık 300 m
Satılık
853 000 € 813 €/m²
  • Nesne kodu 64552
  • Metrekare 1048 m²
  • Denize uzaklık 300 m
Önerilen Satılık
980 000 € 326 €/m²
  • Nesne kodu 35962
  • Metrekare 3000 m²
  • Denize uzaklık 30 m
Satılık
1 280 000 € 527 €/m²
  • Nesne kodu 40583
  • Metrekare 2425 m²
  • Denize uzaklık 1300 m

Bülten aboneliği