1 200 000 €
36 €/m²
Property 50581 photo 1
Property 50581 photo 2
Property 50581 photo 3
Property 50581 photo 4
Property 50581 photo 5
Property 50581 photo 6
Property 50581 photo 7
Property 50581 photo 8
Property 50581 photo 9
Property 50581 photo 10

Ayrıntılar

  • Yapı izni oranı: 0,002
  • Denize mesafe: 2000 m
  • En yakın şehire uzaklık: 2 km
  • Havaalanına uzaklık: 58 km

Açıklama

Satılık Arsa 32687 metrekare Girit’te. Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Daire ruhsatlı 1700 metrekare. Mülk, muhteşem panoramik bir deniz, dağ manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
1 300 000 € 1 200 000 € 960 €/m²
  • Nesne kodu 38565
  • Metrekare 1250 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
1 300 000 € 1 070 000 € 107 €/m²
  • Nesne kodu 32623
  • Metrekare 10000 m²
  • Denize uzaklık 1000 m
Satılık
1 000 000 € 2500 €/m²
  • Nesne kodu 48645
  • Metrekare 400 m²
  • Denize uzaklık 15 m
Satılık
1 136 000 € 533 €/m²
  • Nesne kodu 32760
  • Metrekare 2130 m²
  • Denize uzaklık 70 m
Satılık
1 070 000 € 30 €/m²
  • Nesne kodu 59201
  • Metrekare 35000 m²
  • Denize uzaklık 5000 m
Satılık
1 500 000 € 61 €/m²
  • Nesne kodu 35220
  • Metrekare 24233 m²
  • Denize uzaklık 3900 m
Önerilen Satılık
980 000 € 326 €/m²
  • Nesne kodu 35962
  • Metrekare 3000 m²
  • Denize uzaklık 30 m
Satılık
1 200 000 € 36 €/m²
  • Nesne kodu 50581
  • Metrekare 32687 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
1 400 000 € 71 €/m²
  • Nesne kodu 31733
  • Metrekare 19454 m²
  • Denize uzaklık 1 m
Satılık
1 200 000 € 1200 €/m²
  • Nesne kodu 12485
  • Metrekare 1000 m²
  • Denize uzaklık 20 m

Bülten aboneliği