160 000 €
207 €/m²
Property 30721 photo 1

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 160000 m
  • En yakın şehire uzaklık: 40 km
  • Havaalanına uzaklık: 30 km

Açıklama

Satılık Arsa 770 metrekare Attiki’de. Arsada: imar izni, belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Arsanın imarı bulunmaktadır. Daire ruhsatlı 140 metrekare.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
150 000 € 243 €/m²
  • Nesne kodu 34517
  • Metrekare 617 m²
  • Denize uzaklık 13000 m
Satılık
131 000 € 63 €/m²
  • Nesne kodu 12790
  • Metrekare 2052 m²
  • Denize uzaklık 7400 m
Satılık
150 000 € 243 €/m²
  • Nesne kodu 34318
  • Metrekare 617 m²
  • Denize uzaklık 14000 m
Satılık
130 000 € 65 €/m²
  • Nesne kodu 32627
  • Metrekare 2000 m²
  • Denize uzaklık 5000 m
Satılık
130 000 € 376 €/m²
  • Nesne kodu 4843
  • Metrekare 345 m²
  • Denize uzaklık 9000 m
Satılık
180 000 € 120 €/m²
  • Nesne kodu 33076
  • Metrekare 1500 m²
  • Denize uzaklık 250 m
Satılık
165 000 € 550 €/m²
  • Nesne kodu 49861
  • Metrekare 300 m²
  • Denize uzaklık 700 m
Satılık
200 000 € 444 €/m²
  • Nesne kodu 4426
  • Metrekare 450 m²
  • Denize uzaklık 500 m
Satılık
170 000 € 361 €/m²
  • Nesne kodu 26934
  • Metrekare 470 m²
  • Denize uzaklık 1000 m
Satılık
160 000 € 207 €/m²
  • Nesne kodu 30721
  • Metrekare 770 m²
  • Denize uzaklık 160000 m

Bülten aboneliği