Şirket hakkında
Hakkımızda
Şirket albümü
Ekibimiz
+30 2310 591 431
Güvenlik Sistemi Kurulumu
Satılık - Arsa 2472 m² Attiki’de
Yunanistan
Attica
Atina - Doğu
Maratonlar
200 000 €
80 €/m²
Nesne kodu
32210
Satılık, Kiralık
Satılık
Tip
Arsa
Arazi büyüklüğü
2472 m²
Bölge
Attiki
Location
Attica (Yunanistan) | Maratonlar (Atina - Doğu)
Ayrıntılar
Denize mesafe:
6800 m
Havaalanına uzaklık:
32 km
Açıklama
Satılık Arsa 2472 metrekare Attiki’de.
Konum
Benzer öğeler
Satılık
240 000 €
264 €/m²
Arsa 906 m² Attiki
Attiki
Nesne kodu
29069
Metrekare
906 m²
Denize uzaklık
1900 m
Satılık
230 000 €
180 000 €
453 €/m²
Arsa 397 m² Attiki
Attiki
Nesne kodu
6860
Metrekare
397 m²
Denize uzaklık
2000 m
Satılık
290 000 €
194 €/m²
Arsa 1490 m² Attiki
Attiki
Nesne kodu
31352
Metrekare
1490 m²
Denize uzaklık
2500 m
Satılık
250 000 €
208 €/m²
Arsa 1200 m² Attiki
Attiki
Nesne kodu
11565
Metrekare
1200 m²
Denize uzaklık
1300 m
Satılık
180 000 €
39 €/m²
Arsa 4600 m² Attiki
Attiki
Nesne kodu
38990
Metrekare
4600 m²
Denize uzaklık
260 m
Satılık
267 000 €
41 €/m²
Arsa 6458 m² Attiki
Attiki
Nesne kodu
14960
Metrekare
6458 m²
Denize uzaklık
250 m
Satılık
265 000 €
72 €/m²
Arsa 3660 m² Attiki
Attiki
Nesne kodu
56755
Metrekare
3660 m²
Denize uzaklık
90 m
Satılık
200 000 €
80 €/m²
Arsa 2472 m² Attiki
Attiki
Nesne kodu
32210
Metrekare
2472 m²
Denize uzaklık
6800 m
Satılık
180 000 €
354 €/m²
Arsa 508 m² Attiki
Attiki
Nesne kodu
22648
Metrekare
508 m²
Denize uzaklık
6000 m
Satılık
250 000 €
33 €/m²
Arsa 7500 m² Attiki
Attiki
Nesne kodu
19112
Metrekare
7500 m²
Denize uzaklık
8000 m
Evaggelos Kotsos
+30 210 325 4150
Gayrimenkul hakkında daha ayrıntılı bilgi isteyin.
Gayrimenkulü görmek için randevu isteme.
Bu web sitesine, gönderdiğim bilgilerimi saklamasını kabul ediyorum.
Entresol
2. kat
3. kat
4. kat
5. kat
6. kat
7. kat
8. kat
8. kat ve yukarı
Çatı katı
Çatı katı
1. kat
Kata
--
bodrum katı
zemin kat
Entresol
2. kat
3. kat
4. kat
5. kat
6. kat
7. kat
8. kat
8. kat ve yukarı
Çatı katı
Çatı katı
1. kat
Mikonos
12 Adalar
Cyclades