135 000 €
122 €/m²
Property 64218 photo 1
Property 64218 photo 2

Ayrıntılar

  • Yapı izni oranı: 0,4
  • Denize mesafe: 500 m
  • Havaalanına uzaklık: 30 km

Açıklama

Satılık Arsa 1102 metrekare Attiki’de. Şehir planının bir parçasıdır. Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Arsanın imarı bulunmaktadır. Daire ruhsatlı 440 metrekare.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
131 000 € 63 €/m²
  • Nesne kodu 12790
  • Metrekare 2052 m²
  • Denize uzaklık 7400 m
Satılık
165 000 € 550 €/m²
  • Nesne kodu 49861
  • Metrekare 300 m²
  • Denize uzaklık 700 m
Satılık
130 000 € 376 €/m²
  • Nesne kodu 4843
  • Metrekare 345 m²
  • Denize uzaklık 9000 m
Satılık
200 000 € 333 €/m²
  • Nesne kodu 23847
  • Metrekare 600 m²
  • Denize uzaklık 800 m
Satılık
170 000 € 361 €/m²
  • Nesne kodu 26934
  • Metrekare 470 m²
  • Denize uzaklık 1000 m
Satılık
113 000 € 90 000 € 34 €/m²
  • Nesne kodu 13027
  • Metrekare 2638 m²
  • Denize uzaklık 13000 m
Satılık
130 000 € 144 €/m²
  • Nesne kodu 26119
  • Metrekare 900 m²
  • Denize uzaklık 150 m
Satılık
150 000 € 79 000 € 158 €/m²
  • Nesne kodu 18546
  • Metrekare 500 m²
  • Denize uzaklık 7500 m
Satılık
110 000 € 270 €/m²
  • Nesne kodu 43857
  • Metrekare 407 m²
  • Denize uzaklık 1200 m
Satılık
180 000 € 39 €/m²
  • Nesne kodu 38990
  • Metrekare 4600 m²
  • Denize uzaklık 260 m

Bülten aboneliği