144 000 € 120 000 €
263 €/m²
Property 13028 photo 1
Property 13028 photo 2
Property 13028 photo 3

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 11000 m
  • En yakın şehire uzaklık: 15 km
  • Havaalanına uzaklık: 9 km

Açıklama

Satılık çit Arsa 455 metrekare Attiki’de. Kent planına entegre edilme süreci devam ediyor. Mülk, güzel bir dağ manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
150 000 € 130 000 € 301 €/m²
  • Nesne kodu 6773
  • Metrekare 431 m²
  • Denize uzaklık 15000 m
Satılık
180 000 € 354 €/m²
  • Nesne kodu 22648
  • Metrekare 508 m²
  • Denize uzaklık 6000 m
Satılık
160 000 € 223 €/m²
  • Nesne kodu 30244
  • Metrekare 715 m²
  • Denize uzaklık 2100 m
Satılık
130 000 € 144 €/m²
  • Nesne kodu 26119
  • Metrekare 900 m²
  • Denize uzaklık 150 m
Satılık
165 000 € 67 €/m²
  • Nesne kodu 29249
  • Metrekare 2430 m²
  • Denize uzaklık 18000 m
Satılık
130 000 € 65 €/m²
  • Nesne kodu 32627
  • Metrekare 2000 m²
  • Denize uzaklık 5000 m
Satılık
170 000 € 361 €/m²
  • Nesne kodu 26934
  • Metrekare 470 m²
  • Denize uzaklık 1000 m
Satılık
131 000 € 63 €/m²
  • Nesne kodu 12790
  • Metrekare 2052 m²
  • Denize uzaklık 7400 m
Satılık
160 000 € 200 €/m²
  • Nesne kodu 54641
  • Metrekare 800 m²
  • Denize uzaklık 6600 m
Satılık
150 000 € 243 €/m²
  • Nesne kodu 34517
  • Metrekare 617 m²
  • Denize uzaklık 13000 m

Bülten aboneliği