Property 65934 photo 1
Property 65934 photo 2
Property 65934 photo 3
Property 65934 photo 4
Property 65934 photo 5
Property 65934 photo 6
Property 65934 photo 7
Property 65934 photo 8

Ayrıntılar

  • Kat sayısı: 5
  • Isıtma: doğalgaz
  • Denize mesafe: 800 m
  • Havaalanına uzaklık: 12 km

Hizmetler

  • Depo
  • İç merdiven
  • Yenileme ihtiyacı

Açıklama

Selanik’te satılık iş amaçlı 150 metrekare. Ticari alan 0 kattan oluşmaktadır. Ticari mülk ayrıca cephe olarak güneş gören taraftadır .Ayrıca ısıtma, kiler bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
88 000 € 1128 €/m²
  • Nesne kodu 33291
  • Metrekare 78 m²
  • Denize uzaklık 3500 m
Satılık
İstek üzeri
  • Nesne kodu 64656
  • Metrekare 32 m²
  • Rooms 1
Satılık
95 000 € 633 €/m²
  • Nesne kodu 65934
  • Metrekare 150 m²
  • Denize uzaklık 800 m
Satılık
110 000 € 1594 €/m²
  • Nesne kodu 58022
  • Metrekare 69 m²
  • Denize uzaklık 1200 m
Satılık
105 000 € 201 €/m²
  • Nesne kodu 36101
  • Metrekare 520 m²
  • Denize uzaklık 2500 m
Satılık
80 000 € 1951 €/m²
  • Nesne kodu 46232
  • Metrekare 41 m²
  • Denize uzaklık 900 m
Satılık
110 000 € 1447 €/m²
  • Nesne kodu 42083
  • Metrekare 76 m²
  • Denize uzaklık 800 m
Satılık
İstek üzeri
  • Nesne kodu 64654
  • Metrekare 35 m²
  • Rooms 1
Satılık
85 000 € 2023 €/m²
  • Nesne kodu 60983
  • Metrekare 42 m²
  • Denize uzaklık 3800 m

Bülten aboneliği