105 000 €
202 €/m²
Property 36101 photo 1
Property 36101 photo 2
Property 36101 photo 3
Property 36101 photo 4
Property 36101 photo 5

Ayrıntılar

  • Yapım Yılı: 1975
  • Denize mesafe: 2500 m
  • Havaalanına uzaklık: 15 km

Hizmetler

  • Depo
  • Access
  • Çift cam

Açıklama

Selanik’te satılık iş amaçlı 520 metrekare. Ticari alan 1 kattan oluşmaktadır. Ticari mülk ayrıca cephe olarak yola bakan taraftadır .Ayrıca Mobilyalı, kiler bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
107 000 € 1070 €/m²
  • Nesne kodu 48484
  • Metrekare 100 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
120 000 € 1200 €/m²
  • Nesne kodu 45649
  • Metrekare 100 m²
  • Denize uzaklık 2500 m
Satılık
89 000 € 1072 €/m²
  • Nesne kodu 62056
  • Metrekare 83 m²
  • Denize uzaklık 4400 m
Seçkin Satılık
100 000 € 3703 €/m²
  • Nesne kodu 51431
  • Metrekare 27 m²
  • Denize uzaklık 800 m
Satılık
105 000 € 201 €/m²
  • Nesne kodu 36101
  • Metrekare 520 m²
  • Denize uzaklık 2500 m
Satılık
145 000 € 906 €/m²
  • Nesne kodu 57339
  • Metrekare 160 m²
  • Denize uzaklık 800 m
Satılık
85 000 € 2023 €/m²
  • Nesne kodu 60983
  • Metrekare 42 m²
  • Denize uzaklık 3800 m
Satılık
110 000 € 1447 €/m²
  • Nesne kodu 42083
  • Metrekare 76 m²
  • Denize uzaklık 800 m

Bülten aboneliği