110 000 €
1447 €/m²
Property 42083 photo 1
Property 42083 photo 2
Property 42083 photo 3

Ayrıntılar

  • Yapım Yılı: 1965
  • Denize mesafe: 800 m
  • Havaalanına uzaklık: 16 km

Açıklama

Selanik’te satılık iş amaçlı 76 metrekare. Ticari alan 0 kattan oluşmaktadır. Ticari mülk ayrıca cephe olarak yola bakan taraftadır .Ayrıca Mobilyalı, bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
160 000 € 695 €/m²
  • Nesne kodu 56713
  • Metrekare 230 m²
  • Denize uzaklık 1700 m
Satılık
89 000 € 1072 €/m²
  • Nesne kodu 62056
  • Metrekare 83 m²
  • Denize uzaklık 4400 m
Satılık
110 000 € 1447 €/m²
  • Nesne kodu 42083
  • Metrekare 76 m²
  • Denize uzaklık 800 m
Satılık
120 000 € 1200 €/m²
  • Nesne kodu 45649
  • Metrekare 100 m²
  • Denize uzaklık 2500 m
Satılık
95 000 € 633 €/m²
  • Nesne kodu 65934
  • Metrekare 150 m²
  • Denize uzaklık 800 m
Satılık
160 000 € 3333 €/m²
  • Nesne kodu 20029
  • Metrekare 48 m²
  • Denize uzaklık 1500 m
Satılık
95 000 € 1583 €/m²
  • Nesne kodu 62070
  • Metrekare 60 m²
  • Denize uzaklık 4200 m
Satılık
105 000 € 201 €/m²
  • Nesne kodu 36101
  • Metrekare 520 m²
  • Denize uzaklık 2500 m
Önerilen Satılık
95 000 € 2065 €/m²
  • Nesne kodu 40576
  • Metrekare 46 m²
  • Denize uzaklık 5000 m

Bülten aboneliği