80 000 €
1951 €/m²
Property 46232 photo 1
Property 46232 photo 2
Property 46232 photo 3
Property 46232 photo 4
Property 46232 photo 5

Ayrıntılar

  • Karlılık: 4,72%
  • Yapım Yılı: 1985
  • Denize mesafe: 900 m
  • Havaalanına uzaklık: 17 km

Hizmetler

  • Access

Açıklama

Selanik’te satılık iş amaçlı 41 metrekare. Ticari alan 0 kattan oluşmaktadır. Ticari mülk ayrıca cephe olarak yola bakan taraftadır .Ayrıca Mobilyalı, bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
95 000 € 633 €/m²
  • Nesne kodu 65934
  • Metrekare 150 m²
  • Denize uzaklık 800 m
Satılık
75 000 € 2027 €/m²
  • Nesne kodu 61472
  • Metrekare 37 m²
  • Denize uzaklık 350 m
Satılık
70 000 € 1076 €/m²
  • Nesne kodu 36097
  • Metrekare 65 m²
  • Denize uzaklık 2500 m
Seçkin Satılık
100 000 € 3703 €/m²
  • Nesne kodu 51431
  • Metrekare 27 m²
  • Denize uzaklık 800 m
Satılık
70 000 € 154 €/m²
  • Nesne kodu 52471
  • Metrekare 454 m²
  • Denize uzaklık 1000 m
Satılık
85 000 € 2023 €/m²
  • Nesne kodu 60983
  • Metrekare 42 m²
  • Denize uzaklık 3800 m
Satılık
107 000 € 1070 €/m²
  • Nesne kodu 48484
  • Metrekare 100 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
85 000 € 850 €/m²
  • Nesne kodu 48633
  • Metrekare 100 m²
  • Denize uzaklık 2500 m
Satılık
105 000 € 201 €/m²
  • Nesne kodu 36101
  • Metrekare 520 m²
  • Denize uzaklık 2500 m

Bülten aboneliği