Property 64654 photo 1

Ayrıntılar

  • Kat sayısı: 7
  • Yenileme yılı: 2025
  • Oda sayısı: 1
  • Denize mesafe: 700 m
  • Havaalanına uzaklık: 25 km

Açıklama

Selanik’te satılık iş amaçlı 35 metrekare. Ticari alan 0 kattan oluşmaktadır. Ticari mülk ayrıca cephe olarak köşe olmayan taraftadır .

Konum

Benzer öğeler

Satılık
340 000 € 944 €/m²
  • Nesne kodu 62923
  • Metrekare 360 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
40 000 € 2000 €/m²
  • Nesne kodu 49723
  • Metrekare 20 m²
  • Denize uzaklık 5000 m
Satılık
468 000 € 774 €/m²
  • Nesne kodu 59548
  • Metrekare 604 m²
  • Denize uzaklık 1000 m
Satılık
372 000 € 4133 €/m²
  • Nesne kodu 58370
  • Metrekare 90 m²
  • Denize uzaklık 500 m
Satılık
75 000 € 1595 €/m²
  • Nesne kodu 62058
  • Metrekare 47 m²
  • Denize uzaklık 4900 m
Satılık
İstek üzeri
  • Nesne kodu 50126
  • Metrekare 1300 m²
  • Denize uzaklık 6000 m
Satılık
85 000 € 850 €/m²
  • Nesne kodu 48633
  • Metrekare 100 m²
  • Denize uzaklık 2500 m

Bülten aboneliği