17 nesneleri 2 sayfa

Önerilen Satılık
280 000 € 1904 €/m²
  • Nesne kodu 65398
  • Metrekare 147 m²
  • Rooms 5
Önerilen Satılık
60 000 € 659 €/m²
  • Nesne kodu 66064
  • Metrekare 91 m²
  • Rooms 3
Satılık
217 000 € 2047 €/m²
  • Nesne kodu 65855
  • Metrekare 106 m²
  • Rooms 3
Satılık
95 000 € 633 €/m²
  • Nesne kodu 65934
  • Metrekare 150 m²
  • Denize uzaklık 800 m
Satılık
285 000 € 2035 €/m²
  • Nesne kodu 58412
  • Metrekare 140 m²
  • Denize uzaklık 1000 m
Yatırım Satılık
110 000 € 2244 €/m²
  • Nesne kodu 58422
  • Metrekare 49 m²
  • Rooms 3
Satılık
355 000 € 2795 €/m²
  • Nesne kodu 61245
  • Metrekare 127 m²
  • Rooms 3
Satılık
52 000 € 1857 €/m²
  • Nesne kodu 62046
  • Metrekare 28 m²
  • Denize uzaklık 350 m
Satılık
266 000 € 2742 €/m²
  • Nesne kodu 62059
  • Metrekare 97 m²
  • Rooms 3
Satılık
99 000 € 3666 €/m²
  • Nesne kodu 64657
  • Metrekare 27 m²
  • Rooms 2
Satılık
105 000 € 3500 €/m²
  • Nesne kodu 64658
  • Metrekare 30 m²
  • Rooms 2
Satılık
189 000 € 2520 €/m²
  • Nesne kodu 65127
  • Metrekare 75 m²
  • Rooms 3
Satılık
189 000 € 2486 €/m²
  • Nesne kodu 65151
  • Metrekare 76 m²
  • Rooms 3
Seçkin Kiralık
den 350 € /her ay 17 €/m²
  • Nesne kodu 62240
  • Metrekare 20 m²
  • Rooms 1

Yunanistan, Mpotsari’de Emlak

Yunanistan’da sakin ve merkezi bir konumda mülk satın almak ya da kiralamak mı istiyorsunuz? Mpotsari bölgesi, günlük yaşamın kolaylığını rahat ve yerleşim odaklı bir atmosferle birleştiren en cazip kentsel semtlerden biridir.

Neden Mpotsari’yi Seçmelisiniz?

Mpotsari, şehir merkezine, okullara, mağazalara ve toplu taşımaya kolay erişimiyle bilinen iyi organize edilmiş bir ilçedir. Aileler, genç profesyoneller ve emlak değerlerinin istikrarlı olduğu güvenli bir mahalle arayan yatırımcılar için idealdir.

Geniş kaldırımlar, yerel pazarlar, kafeler ve küçük parklar günlük hayatı konforlu kılar; ana yollara hızlı bağlantılar ise yakın sahil bölgelerine ve şehrin diğer önemli noktalarına sadece birkaç dakikada ulaşmanızı sağlar.

Mpotsari’de Mülk Türleri

Mpotsari’deki emlak piyasası çok çeşitli seçenekler sunar:

  • Daireler: Kompakt stüdyo dairelerden ve bir yatak odalı dairelerden, balkonlu ve depolama alanı bulunan geniş aile dairelerine kadar farklı alternatifler.
  • Modern konutlar: Asansörlü, yer altı otoparklı ve enerji verimli tasarımlı daha yeni binalar.
  • Yatırım amaçlı mülkler: Uzun vadeli kiralama veya kısa süreli konaklama için yükseltilebilecek şekilde yenilenmiş daireler ve daha eski evler.

Mpotsari’de Emlak Satın Almanın Avantajları

Mpotsari, Yunanistan’da emlak yatırımı için giderek daha popüler hale geldi; bunun nedenleri: