85 000 €
2024 €/m²
Property 60983 photo 1
Property 60983 photo 2
Property 60983 photo 3
Property 60983 photo 4
Property 60983 photo 5
Property 60983 photo 6
Property 60983 photo 7

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 3800 m
  • Havaalanına uzaklık: 16,5 km

Hizmetler

  • Access
  • İç merdiven

Açıklama

Selanik’te satılık iş amaçlı 42 metrekare. Ticari alan 0 kattan oluşmaktadır. Ticari mülk ayrıca cephe olarak yola bakan taraftadır Mülk, güzel bir şehir manzarasına sahiptir..

Konum

Benzer öğeler

Satılık
95 000 € 633 €/m²
  • Nesne kodu 65934
  • Metrekare 150 m²
  • Denize uzaklık 800 m
Satılık
85 000 € 2023 €/m²
  • Nesne kodu 60983
  • Metrekare 42 m²
  • Denize uzaklık 3800 m
Seçkin Satılık
100 000 € 3703 €/m²
  • Nesne kodu 51431
  • Metrekare 27 m²
  • Denize uzaklık 800 m
Satılık
İstek üzeri
  • Nesne kodu 64656
  • Metrekare 32 m²
  • Rooms 1
Satılık
88 000 € 1128 €/m²
  • Nesne kodu 33291
  • Metrekare 78 m²
  • Denize uzaklık 3500 m
Önerilen Satılık
95 000 € 2065 €/m²
  • Nesne kodu 40576
  • Metrekare 46 m²
  • Denize uzaklık 5000 m
Satılık
120 000 € 1200 €/m²
  • Nesne kodu 45649
  • Metrekare 100 m²
  • Denize uzaklık 2500 m
Satılık
75 000 € 1595 €/m²
  • Nesne kodu 62058
  • Metrekare 47 m²
  • Denize uzaklık 4900 m

Bülten aboneliği