110 000 €
1594 €/m²
Property 58022 photo 1
Property 58022 photo 2
Property 58022 photo 3

Ayrıntılar

  • Yapım Yılı: 1970
  • Denize mesafe: 1200 m
  • Havaalanına uzaklık: 15 km

Açıklama

Selanik’te satılık iş amaçlı 69 metrekare. Ticari alan 0 kattan oluşmaktadır. Ticari mülk ayrıca cephe olarak köşe olmayan taraftadır .

Konum

Benzer öğeler

Satılık
160 000 € 695 €/m²
  • Nesne kodu 56713
  • Metrekare 230 m²
  • Denize uzaklık 1700 m
Satılık
89 000 € 1072 €/m²
  • Nesne kodu 62056
  • Metrekare 83 m²
  • Denize uzaklık 4400 m
Satılık
İstek üzeri
  • Nesne kodu 64656
  • Metrekare 32 m²
  • Rooms 1
Satılık
110 000 € 1594 €/m²
  • Nesne kodu 58022
  • Metrekare 69 m²
  • Denize uzaklık 1200 m
Satılık
160 000 € 3333 €/m²
  • Nesne kodu 20029
  • Metrekare 48 m²
  • Denize uzaklık 1500 m
Satılık
110 000 € 1447 €/m²
  • Nesne kodu 42083
  • Metrekare 76 m²
  • Denize uzaklık 800 m
Satılık
95 000 € 1583 €/m²
  • Nesne kodu 62070
  • Metrekare 60 m²
  • Denize uzaklık 4200 m
Satılık
95 000 € 633 €/m²
  • Nesne kodu 65934
  • Metrekare 150 m²
  • Denize uzaklık 800 m
Önerilen Satılık
95 000 € 2065 €/m²
  • Nesne kodu 40576
  • Metrekare 46 m²
  • Denize uzaklık 5000 m
Satılık
105 000 € 201 €/m²
  • Nesne kodu 36101
  • Metrekare 520 m²
  • Denize uzaklık 2500 m

Bülten aboneliği