90 000 €
1500 €/m²
Property 44959 photo 1
Property 44959 photo 2
Property 44959 photo 3
Property 44959 photo 4
Property 44959 photo 5
Property 44959 photo 6
Property 44959 photo 7
Property 44959 photo 8

Ayrıntılar

  • Yapım Yılı: 1995
  • Oda sayısı: 1
  • Denize mesafe: 800 m
  • Havaalanına uzaklık: 18 km

Hizmetler

  • Asansör

Açıklama

Selanik’te satılık iş amaçlı 60 metrekare. Ticari alan 0 kattan oluşmaktadır. Ticari mülk ayrıca cephe olarak yola bakan taraftadır .Ayrıca klima, asansör, bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
75 000 € 2027 €/m²
  • Nesne kodu 61472
  • Metrekare 37 m²
  • Denize uzaklık 350 m
Satılık
75 000 € 1136 €/m²
  • Nesne kodu 44279
  • Metrekare 66 m²
  • Denize uzaklık 700 m
Seçkin Satılık
100 000 € 3703 €/m²
  • Nesne kodu 51431
  • Metrekare 27 m²
  • Denize uzaklık 800 m
Satılık
120 000 € 1200 €/m²
  • Nesne kodu 45649
  • Metrekare 100 m²
  • Denize uzaklık 2500 m
Satılık
107 000 € 1070 €/m²
  • Nesne kodu 48484
  • Metrekare 100 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Önerilen Satılık
95 000 € 2065 €/m²
  • Nesne kodu 40576
  • Metrekare 46 m²
  • Denize uzaklık 5000 m
Satılık
80 000 € 1951 €/m²
  • Nesne kodu 46232
  • Metrekare 41 m²
  • Denize uzaklık 900 m
Satılık
95 000 € 1583 €/m²
  • Nesne kodu 62070
  • Metrekare 60 m²
  • Denize uzaklık 4200 m
Satılık
85 000 € 2023 €/m²
  • Nesne kodu 60983
  • Metrekare 42 m²
  • Denize uzaklık 3800 m

Bülten aboneliği