Property 64656 photo 1

Ayrıntılar

  • Kat sayısı: 7
  • Yenileme yılı: 2025
  • Oda sayısı: 1
  • Denize mesafe: 700 m
  • Havaalanına uzaklık: 25 km

Açıklama

Selanik’te satılık iş amaçlı 32 metrekare. Ticari alan 0 kattan oluşmaktadır. Ticari mülk ayrıca cephe olarak köşe olmayan taraftadır .

Konum

Benzer öğeler

Satılık
180 000 € 2250 €/m²
  • Nesne kodu 57337
  • Metrekare 80 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
İstek üzeri
  • Nesne kodu 57018
  • Metrekare 1656 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
85 000 € 850 €/m²
  • Nesne kodu 48633
  • Metrekare 100 m²
  • Denize uzaklık 2500 m
Satılık
52 000 € 1857 €/m²
  • Nesne kodu 62046
  • Metrekare 28 m²
  • Denize uzaklık 350 m
Seçkin Satılık
27 000 € 122 €/m²
  • Nesne kodu 64843
  • Metrekare 220 m²
  • Denize uzaklık 5000 m
Satılık
3 800 000 € 9382 €/m²
  • Nesne kodu 64553
  • Metrekare 405 m²
  • Denize uzaklık 20 m
Satılık
750 000 € 1027 €/m²
  • Nesne kodu 63645
  • Metrekare 730 m²
  • Denize uzaklık 500 m
Satılık
38 000 € 1520 €/m²
  • Nesne kodu 57906
  • Metrekare 25 m²
  • Denize uzaklık 500 m
Satılık
35 000 € 134 €/m²
  • Nesne kodu 57530
  • Metrekare 260 m²
  • Denize uzaklık 1000 m
Kiralık
den 1 500 € 12 €/m²
  • Nesne kodu 62275
  • Metrekare 125 m²
  • Denize uzaklık 250 m

Bülten aboneliği