Satılık - Arsa 359 m² Girit’te

Yunanistan Girit Hanya Kissamos Belediyesi
50 000 € 33 000 €
91 €/m²
Property 32791 photo 1
Property 32791 photo 2
Property 32791 photo 3
Property 32791 photo 4

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 520 m
  • Havaalanına uzaklık: 46 km

Açıklama

Satılık Arsa 359 metrekare Girit’te. Şehir planının bir parçasıdır. Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Daire ruhsatlı 310 metrekare. Mülk, güzel bir dağ, orman manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
48 000 € 115 €/m²
  • Nesne kodu 34136
  • Metrekare 416 m²
  • Denize uzaklık 1000 m
Satılık
70 000 € 54 000 € 13 €/m²
  • Nesne kodu 56828
  • Metrekare 3999 m²
  • Denize uzaklık 13000 m
Satılık
50 000 € 38 000 € 105 €/m²
  • Nesne kodu 32785
  • Metrekare 359 m²
  • Denize uzaklık 800 m
Satılık
65 000 € 16 €/m²
  • Nesne kodu 38342
  • Metrekare 4005 m²
  • Denize uzaklık 6800 m
Satılık
60 000 € 92 €/m²
  • Nesne kodu 37931
  • Metrekare 650 m²
  • Denize uzaklık 20000 m
Satılık
64 000 € 130 €/m²
  • Nesne kodu 29556
  • Metrekare 489 m²
  • Denize uzaklık 2500 m
Satılık
65 000 € 50 000 € 526 €/m²
  • Nesne kodu 26770
  • Metrekare 95 m²
  • Denize uzaklık 50 m
Satılık
65 000 € 130 €/m²
  • Nesne kodu 56375
  • Metrekare 500 m²
  • Denize uzaklık 5800 m
Satılık
65 000 € 113 €/m²
  • Nesne kodu 43110
  • Metrekare 573 m²
  • Denize uzaklık 12500 m
Satılık
60 000 € 136 €/m²
  • Nesne kodu 42779
  • Metrekare 439 m²
  • Denize uzaklık 5700 m

Bülten aboneliği