65 000 €
12 €/m²
Property 36882 photo 1
Property 36882 photo 2

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 2300 m
  • En yakın şehire uzaklık: 3 km
  • Havaalanına uzaklık: 33 km

Açıklama

Satılık Arsa 5235 metrekare Girit’te. Şehir planının dışındadır . Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Daire ruhsatlı 200 metrekare.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
78 000 € 111 €/m²
  • Nesne kodu 65163
  • Metrekare 702 m²
  • Denize uzaklık 400 m
Satılık
93 000 € 85 300 € 63 €/m²
  • Nesne kodu 51865
  • Metrekare 1346 m²
  • Denize uzaklık 580 m
Satılık
68 000 € 113 €/m²
  • Nesne kodu 52386
  • Metrekare 600 m²
  • Denize uzaklık 3300 m
Satılık
95 000 € 75 000 € 45 €/m²
  • Nesne kodu 34469
  • Metrekare 1650 m²
  • Denize uzaklık 110 m
Satılık
75 000 € 250 €/m²
  • Nesne kodu 50711
  • Metrekare 300 m²
  • Denize uzaklık 3300 m
Satılık
95 000 € 42 €/m²
  • Nesne kodu 51611
  • Metrekare 2225 m²
  • Denize uzaklık 3800 m
Satılık
55 000 € 75 €/m²
  • Nesne kodu 63352
  • Metrekare 730 m²
  • Denize uzaklık 5150 m
Satılık
69 000 € 16 €/m²
  • Nesne kodu 42777
  • Metrekare 4189 m²
  • Denize uzaklık 5000 m
Satılık
80 000 € 258 €/m²
  • Nesne kodu 47058
  • Metrekare 309 m²
  • Denize uzaklık 9300 m
Satılık
64 000 € 145 €/m²
  • Nesne kodu 60940
  • Metrekare 440 m²
  • Denize uzaklık 7000 m

Bülten aboneliği