Satılık - Arsa 359 m² Girit’te

Yunanistan Girit Hanya Kissamos Belediyesi
50 000 € 38 000 €
105 €/m²
Property 32785 photo 1
Property 32785 photo 2
Property 32785 photo 3

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 800 m
  • En yakın şehire uzaklık: 38 km
  • Havaalanına uzaklık: 45 km

Açıklama

Satılık Arsa 359 metrekare Girit’te. Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Daire ruhsatlı 300 metrekare.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
50 000 € 33 000 € 91 €/m²
  • Nesne kodu 32791
  • Metrekare 359 m²
  • Denize uzaklık 520 m
Satılık
65 000 € 50 000 € 526 €/m²
  • Nesne kodu 26770
  • Metrekare 95 m²
  • Denize uzaklık 50 m
Satılık
60 000 € 98 €/m²
  • Nesne kodu 39456
  • Metrekare 608 m²
  • Denize uzaklık 3000 m
Satılık
48 000 € 109 €/m²
  • Nesne kodu 34180
  • Metrekare 438 m²
  • Denize uzaklık 1000 m
Satılık
60 000 € 136 €/m²
  • Nesne kodu 42779
  • Metrekare 439 m²
  • Denize uzaklık 5700 m
Satılık
65 000 € 7 €/m²
  • Nesne kodu 42794
  • Metrekare 8756 m²
  • Denize uzaklık 5600 m
Satılık
50 000 € 38 000 € 105 €/m²
  • Nesne kodu 32785
  • Metrekare 359 m²
  • Denize uzaklık 800 m
Satılık
55 000 € 33 000 € 25 €/m²
  • Nesne kodu 43713
  • Metrekare 1320 m²
  • Denize uzaklık 7500 m
Satılık
70 000 € 7 €/m²
  • Nesne kodu 42792
  • Metrekare 9519 m²
  • Denize uzaklık 5600 m

Bülten aboneliği