65 000 €
130 €/m²
Property 56375 photo 1
Property 56375 photo 2
Property 56375 photo 3

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 5800 m
  • En yakın şehire uzaklık: 4,5 km
  • Havaalanına uzaklık: 6 km

Açıklama

Satılık Arsa 500 metrekare Girit’te. Şehir planının bir parçasıdır. Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Daire ruhsatlı 200 metrekare. Mülk, muhteşem panoramik bir dağ, orman manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
78 000 € 155 €/m²
  • Nesne kodu 65261
  • Metrekare 503 m²
  • Denize uzaklık 500 m
Satılık
75 000 € 11 €/m²
  • Nesne kodu 34479
  • Metrekare 6350 m²
  • Denize uzaklık 4500 m
Satılık
93 000 € 75 €/m²
  • Nesne kodu 36799
  • Metrekare 1229 m²
  • Denize uzaklık 4500 m
Satılık
70 000 € 13 €/m²
  • Nesne kodu 64068
  • Metrekare 5172 m²
  • Denize uzaklık 22000 m
Satılık
96 000 € 13 €/m²
  • Nesne kodu 52490
  • Metrekare 7063 m²
  • Denize uzaklık 400 m
Satılık
53 000 € 121 €/m²
  • Nesne kodu 34137
  • Metrekare 438 m²
  • Denize uzaklık 1000 m
Satılık
70 000 € 63 €/m²
  • Nesne kodu 39447
  • Metrekare 1100 m²
  • Denize uzaklık 700 m
Satılık
80 000 € 65 000 € 204 €/m²
  • Nesne kodu 42243
  • Metrekare 318 m²
  • Denize uzaklık 500 m
Satılık
69 900 € 224 €/m²
  • Nesne kodu 63410
  • Metrekare 312 m²
  • Denize uzaklık 3600 m
Satılık
90 000 € 13 €/m²
  • Nesne kodu 40123
  • Metrekare 6705 m²
  • Denize uzaklık 7300 m

Bülten aboneliği